Новини

Райдержадміністрації з функціями префектур

Архів
3 переглядів

У районах, територію яких повністю покривають ОТГ, відбудеться реорганізація структур виконавчої влади – РДА виконуватимуть функцію префектур. Перший прообраз таких префектур може з’явитися у Володимир-Волинському районі.  Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації.
Кабмін починає вивчати питання реорганізації структур виконавчої влади у районах, які покриті об’єднаними територіальними громадами. Йдеться про передачу ОТГ низки функцій, лишаючи за райдержадміністраціями лише функцію префектури. Перші прообрази префектур на Волині створять у Любешівському та Володимир-Волинському районах, які фактично повністю покриті ОТГ, а функції районних рад там зведені майже до нуля. У розпорядження районних гілок влади там лишилося по декілька шкіл та районних закладів культури. Водночас, питання, пов’язані з обороною, державною інформаційною політикою, транскордонним співробітництвом тощо лишатимуться функціями держави незалежно від того, як змінюється територіальний устрій органів місцевого самоврядування.
Також голова ОДА відзначив, що у 2019 році будуть прийняті рішення адміністративного характеру на рівні уряду щодо тих населених пунктів, які не ухвалили рішення про утворення ОТГ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up