Новини

Районні перемоги тенісистів

Архів
34 переглядів

Днями у спортивному комплексі «Олімп» відбулася першість району з настільного тенісу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів.  У змаганнях взяло участь шістнадцять шкіл.

В особистому заліку серед  дівчат ЗОШ І-ІІ ст. перше місце виборола Богдана Окшин з Микитич, друге – Юлія Кашубська із Сельця, третє – Анастасія Мажула з П’ятидень. Серед юнаків перемогу здобув Мирослав Данилюк з Микитич, на другому місці Віктор Ничипор  із Сельця, на третьому – Олександр Жеребцов з Хмелівки.

В особистому заліку серед дівчат  ЗОШ І-ІІІ ст. перше місце у Анастасії Максимюк з Хобултови, друге – у Діани Літвинець з Березович, третє – у Інни Лисенко з Бубнова. Серед юнаків переможець Любомир Сичук з Хобултови, друге місце виборов Микола Сергеюк із Суходіл, третє – Валентин Торчинюк з Березович.

У загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогу здобула команда Микитичівської школи, на другім місці  – Селецької, третім – П’ятиднівської. Серед одинадцятирічок перше місце у школярів з Хобултови, друге – з Березович, третє – із Суходіл.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up