Новини

Районний зліт «Юний патріот» зібрав понад двісті школярів 

Архів
37 переглядів

Третій районний національно-патріотичний, військово-туристично-спортивний зліт «Юний патріот» стартував в урочищі Лісне і триватиме протягом двох днів. Більше двохсот школярів з Володимир-Волинського району та ОТГ братимуть участь у різноманітних конкурсах та забавах. До них також долучились і учасники з Ковельщини.

На відкриття, яке відбулось 16 травня, завітали  голова райради Роман Гук, керівник апарату РДА Сергій Романюк, очільники ОТГ, депутат районної ради, ініціатор злету Андрій Оніщук, військовий комісар Володимир-Волинського ОРВ Руслан Яцій та тимчасово виконуючий обов’язки командира  14 ОМБр Микола Андрощук.

Після урочистого відкриття прикордонники Львівського загону продемонстрували навики службових собак, які допомагають виявляти на кордоні порушників та заборонені предмети. Заступник начальника кінологічного відділення відділу прикордонної служби «Пархоменкове» Віктор Мархева , за плечима якого більше 20 років служби,  ознайомив дітей з особливостями кінологічної служби і відповів на їхні запитання. Найчастіше  чотирилапі захисники кордону виявляють пневматичну зброю, також знаходять і наркотичні речовини.  А нещодавно почали шукати цигарки, і таких випадків налічується більше двадцяти. Тож контрабандистам, котрі перевозять цей товар, буде важче здійснювати свій «промисел».

Розпочалися змагання із подолання смуги перешкод, де юнаки , які до речі є неодноразовими учасниками  і переможцями подібних заходів, продемонстрували свої навики. Далі розпочалась підготовка до наступних конкурсів. До речі, цьогоріч серед конкурсів злету вперше відбудуться змагання на байдарках. Як зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Бігун, зліт «Юний патріот» з кожним роком збирає все більше учасників. А його ініціатори  – заступник голови районної ради Алла Мельник та депутат райради Андрій Оніщук переконані, що такі заходи дуже потрібні, особливо у нинішній час, оскільки дають можливість молоді не лише корисно провести час у польових умовах, а й спробувати свої сили у різноманітних конкурсах, загартовуючи дух.

Жанна БІЛОЦЬКА.

 

 

Коментарі
Теги: зліт, юний патріот
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up