Новини

Раптово помер директор комплексу “Вовчак” Василь Мазурик

Головне
1844 переглядів

Перестало битися серце великого патріота і націоналіста, одного з фундаторів відновлення урочища Вовчак на Турійщині, директора історико-культурного комплексу “Вовчак. Волинська Січ”, ветерана російсько-української війни, депутата Ковельської районної ради від ВО “Свобода” Василя Мазурика.

Про скорботну подію повідомляють у ВО “Свобода” Волинь.

“Всі, хто знав Василя Васильовича, відзначають його велике серце, людяність і доброзичливість, вірність українським ідеалам, жертовність і сподвижництво у справі виховання підростаючого покоління в дусі відданості Україні та її Героям. Він завжди займав активну життєву позицію, перебував на вістрі громадсько-політичного життя, був головою Турійської РДА, активним учасником Революції гідності, керівником Турійської “Свободи”, очільником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ніхто, мабуть, не вкладав стільки праці, душі та серця у відбудову Вовчака, як його натхненник Василь Мазурик”, – йдеться у дописі.

Після початку повномасштабного вторгнення одвічного ворога Василь Мазурик не став відсиджуватись у волинських лісах, а став до лав ЗСУ у складі 14-ї “князівської” бригади. Брав участь у бойових діях на східному фронті, а війна, як бачимо, не минає безслідно…

“Є багато чеснот Василя Васильовича, які підкреслюють: він був справжнім чоловіком, українцем, Людиною з великої літери, в якої буде чому повчитися прийдешнім поколінням”, – зазначають однопартійці.

Волинська обласна організація ВО “Свобода” глибоко сумує з приводу передчасної смерті нашого побратима. Співчуття рідним та близьким покійного, усім, хто знав і шанував Василя Мазурика. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю побратима. Продовжимо його справу. Вічна пам’ять і спокій його душі!

Коментарі
Теги: Вовчак, помер
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up