На головну Війна Разом до перемоги: вихователька дитсадка стала волонтеркою

Разом до перемоги: вихователька дитсадка стала волонтеркою

431

24-річна мешканка села Станжаричі Ганна Цицьора у перші дні повномасштабного вторгнення росії разом із маленькою донечкою  зі щемом у серці виїхала за кордон, але бажання бути потрібною своєму народу тут і зараз взяло вверх.

«Ми були за кордоном тиждень, та душею я була з Україною. Взагалі не знаходила собі місця, бо ж знала, що можу допомогти тут, в своїй країні. Однак, і там  допомагала, чим могла, щоправда онлайн. Але відчуття, що  роблю недостатньо, мене не покидало. Тому і вирішила повертатися додому», – зізнається волонтерка і додає, що у рідне село приїхала не з  порожніми руками.

- реклама -

Відтак, Ганна привезла дитячі речі, які, зв’язавшись із старостою Оксаною Савчук вдалося оперативно відправити до Маріуполя. Окрім цього, вихователька з безмежною любов’ю в серці не лише до дітей, а й до кожного, хто потребує допомоги, доставила необхідне для українських прикордонників.

«Приїхавши додому, готували їжу для хлопців на блокпостах, плели  маскувальні сітки для наших захисників, дякуючи Ярині Лебедь, яка нам допомогла із матеріалом. Плести сітки приходило дуже багато охочих – я вкотре переконалася, які в нас чудові люди!» – розповідає волонтерка.

Серед добрих справ Ганни та односельців – виготовлення тушонок, збір випічки та продуктів для військовослужбовців та переселенців з усіх куточків України.

Із особливою скромністю Ганна ділиться, що рішення про необхідність ставати в ряди волонтерів прийшло саме собою, адже не могла сидіти без діла, знаючи, що має не лише можливість допомагати, а й відчуває внутрішню силу.

«Ми робимо добру справу для наших захисників, для людей, і про втому ніхто не думає. Ніяка втома не зрівняється з тим відчуттям, що допомогла тим, хто зараз так сильно цього потребує», – переконана волонтерка і запевняє, що свою діяльність планує продовжувати і надалі. Зокрема, до Великодня із односельчанами пектимуть паски для наших військовослужбовців, щоб таким чином висловити свою вдячність і шану їхній роботі.

   «Як тільки знаємо, що буде їхати хтось до наших захисників чи будуть везти людям продукти, то ми відразу всі згуртовуємося і допомагаємо! Разом – ми сила, причому велика сила! І перемога буде за нами!», – запевняє Ганна і мріє, що вже зовсім скоро зможе повернутися до роботи у дитячому садочку та ніжно обійняти всіх своїх вихованців.

Дарина ХАМІНА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × один =