Новини
Сьогодні
20.07.2024

РЕБи «Радіозавада» і стоматологічний кабінет для «Сталевої Сотки»

Медицина
172 переглядів

Волинська 100-а ОМБр отримала від Володимирської громади дієві засоби протидії ворожим FPV-дронам.  Про отриману допомогу повідомили на сторінці бригади у фейсбуці.

Засоби, закуплені коштом Володимирської громади, військовим передали міський голова Ігор Пальонка та його перший Ярослав Матвійчук. Це 20 комплектів тридіапазонних пристроїв

«Щиро дякуємо Володимирській громаді за постійну підтримку підрозділів «Сталевої Сотки»! – Разом впевнено крокуємо до Перемоги!» – йдеться у повідомленні.

А медики  цього підрозділу завдяки благодійній допомозі від волинян отримали можливість надавати побратимам та посестрам якісну стоматологічну допомогу. Проєктування мобільного стоматологічного кабінету, оснащеного за всіма професійними потребами та вимогами, а також усі витрати на його створення взяли на себе земляки із Волинського осередку імплантологів України із активним долученням небайдужих стоматологів Волині. У бригаді висловлюють вдячність усім іншим активним громадянам, які були залучені до реалізації цього проєкту на різних його етапах.

Коментарі
Теги: 100-а ОМБр, РЕБи «Радіозавада», стоматологічний кабінет
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up