Новини

Реформування державної служби

Новини
123 переглядів

Уряд продовжує реформування державної служби та посилює роботу в антикорупційній сфері. Про це на четвертій щорічній прес-конференції   4 березня зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми проводимо інституційні зміни, доволі значні реформи. В антикорупційній сфері призначили керівників трьох антикорупційних інституцій на відкритих конкурсах», — підкреслив глава уряду. Він також наголосив на важливості впровадження діджиталізації, яка дає змогу уникати корупції на всіх рівнях, та запевнив, що робота в цьому напрямку буде продовжуватись.

Окремо Денис Шмигаль повідомив про напрацювання в зміні формату роботи урядових інституцій. «Ми хочемо скоротити кількість міністерств на третину. Скоротити кількість державних службовців. Ми вже почали це робити. І в цьому році скорочено 20 тисяч вакансій державної служби. Працюємо над створенням потужного центру уряду», – зазначив Прем’єр-міністр.

У міністерствах має працювати невелика кількість висококваліфікованих спеціалістів, які формуватимуть державну політику. Натомість центр уряду надаватиме підтримку в кадровій, бухгалтерсько-фінансовій, юридичній сферах.  Цей центр  також має швидко і якісно готувати документи, які потрібно для того чи іншого міністерства в частині постанов, розпоряджень. Тобто всі допоміжні адмінфункції мають бути зосередженні в єдиному місці, в центрі уряду. Міністерства ж будуть центрами розробки політики та аналітики.

Крім того йде робота над запровадженням сучасної системи управління людськими ресурсами в державних органах, розробляється “Дія” для держслужбовців

Коментарі
Теги: державна служба, реформи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up