На головну Новини Регентське училище при Зимнівському монастирі

Регентське училище при Зимнівському монастирі

82

  При  Зимнівському  ставропігійному монастирі з благословення предстоятеля Української православної церкви, митрополита Онуфрія    буле регентське духовне училище, набір  дівчат до якого  на  2018/2019 навчальний рік  оголошено  на сайті обителі.

Зазначається, що  цей духовний навчальний заклад готує псаломщиків-диригентів церковних хорів для волинських парафій та інших єпархій УПЦ. В училище приймаються особи жіночої статі.  До навчання можуть бути допущені абітурієнтки, які мають закінчену середню освіту (бажано музичну школу ).  Схвалюється досвід співу в церковному хорі.

- реклама -

Абітурієнти здаватимуть іспити з церковного співу, грамотного читання церковнослов’нською мовою, письмового іспиту з української мови (переказ). Вимагається усвідомлене знання  молитов на пам’ять за визначеним переліком. Крім  перелічених вимог, вступники обов’язково повинні скласти іспити за книгою “Закон Божий” (прот. С. Слободський).

Прийом документів триватиме до 19-го серпня, вступники у  їх переліку мають також подати рекомендацію священика, завірену керуючим єпископом, а також  копію свідоцтва відотство про Хрещення та  довідка про вінчання (для одружених).

21 серпня відбудуться вступні іспити.  Навчання, проживання та харчування  у  цім училищі має бути  безплатним.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 − 2 =