На головну Новини Рейдова група відпрацювала адреси тих, хто повернувся з-за кордону

Рейдова група відпрацювала адреси тих, хто повернувся з-за кордону

100

Продовжують повертатися з-за кордону наші земляки. Великим недоліком є те, що медики не мають доступу до повного переліку цих осіб, який ведуть прикордонники, зауважив на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо реалізації заходів із запобігання поширенню на території міста вірусної інфекції, спричиненої COVID-19, завідувач міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Валерій Оніщук. 

– На жаль, досі такої інформації про усіх тих мешканців міста, які прибувають в Україну, нам не надали, цих списків ми не маємо, хоча вони були б надзвичайно корисні, щоб бачити повну картину – підтвердила і головна лікарка Центру первинної медичної допомоги Катерина Чубок. – Тому наразі можемо розраховувати тільки на відповідальність і самосвідомість наших земляків. Сподіваємося, що вони таки сконтактують зі своїми сімейними лікарями, повідомлять про самопочуття і максимально дотримуватимуться самоізоляції упродовж 14 днів.
Утім, прикордонники надали відповідним службам доступ до списків містян, котрі перебували за кордоном і нещодавно повернулися додому через КПП «Дорогуськ-Ягодин», розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Усі зазначені у списках адреси відпрацювала спеціальна рейдова група за участю працівників міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» та поліції.
Містяни, які повернулися додому із-за кордону, попереджені про необхідність самоізоляції та звернення до сімейного лікаря. Також у багатоповерхівках, де вони проживають, працівники управляючої житлової компанії провели повторну дезінфекцію під’їздів. Як запевнив Ярослав Матвійчук, рейдова група реагуватиме на всі звернення щодо містян, які останнім часом бували за кордоном, фіксуватиме відомості і проводитиме з ними роз’яснювальну роботу.

- реклама -

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири − 1 =