Щоб розмістити рекламу на сайті чи в нашій газеті «Слово правди», звертайтеся за тими ж контактами, пишіть на електронні адреси redaktorsp@gmail.com, reklama.sp.vv@gmail.com, на вайбер за номером 0937062355.

Інтернет-видання «Слово правди» не лише має спільну назву з газетою, яка вже понад 80 років виходить у Володимирському районі, новинами, розповідями його наповнює той же журналістський колектив. Віднедавна цей сайт не лише докорінно оновлений за сприяння проєкту від Української асоціації медіа бізнесу, а офіційно узаконене самостійне видання, яке, відповідно до Закону України «Про медіа», зареєстроване Національною радою України з питань радіомовлення і телебачення як окремий суб’єкт у сфері онлайн-медіа.

Тут ви знаходитимете головні і свіжі новини з життя міста Володимира, а також Устилузької, Зимнівської, Оваднівської, Іваничівської, Нововолинської, Литовезької, Поромівської, Павлівської, Локачинської та Затурцівської громад Володимирського району. Працюємо з дотриманням журналістських стандартів, забезпечуємо якісний контент.

Якщо маєте новину або цікавого героя для матеріалу – дайте нам знати. Пишіть на фейсбук, у месенджер або дзвоніть: 0937062355, (03342) 3-55-24.
Наш сайт, як і газета, може стати вашим комерційним помічником. Адже за їх допомогою можна продати, купити, презентувати свою фірму, прорекламувати послуги, які ви надаєте, тощо.
Промо-новини, банери, тексти та інший контент, який ненав’язливо розповість про ваш бізнес, викличе емоції і запам’ятається.
А ще за посередництвом цих видань можна привітати зі знаменною датою, висловити співчуття чи згадати про дорогу вам людину, яка вже відійшла у інший світ.

keyboard_arrow_up