Новини

Рекордна кількість учасників шахового турніру, присвяченого пам’яті тренера

Новини, Спорт
356 переглядів

Цьогорічний відкритий турнір зі швидких шахів, присвячений пам’яті Володимира Віжанського, минулої неділі у приміщенні ЦФЗН «Спорт для всіх» зібрав 93 шахісти з Волині та Львівщини і став  рекордним за кількістю учасників. Справа тренера, який в справжнім фанатом шахів і прищеплював любов до цієї гри усім учням, знайшла гідне продовження.

Успіхів за шіхівницями  учасникам змагань побажали секретар міської ради Іван Юхимюк, начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук, голова обласної шахової федерації Андрій Ковальчук та син покійного тренера Костянтин Віжанський.

Змананню, головною суддею яких була  була Олена Черняк, проводились за правилами зі швидких шахів, за швейцарською системою в сім турів з контролем часу.

Переможців турніру визначали у п’яти номінаціях. Серед юнаків перше  місце посів Олексій Рубаха ,друге – Максим Павлюк (обидвої з міста Червонограда), третє – Володимир Корчевський (м. Сокаль); серед дівчат відповідно  Ангеліна Кашинська (м. Ковель), Катерина Міскевич (м. Луцьк),  Юлія Козак (м. Ковель).

Серед жінок пеможницею стала  Світлана Гуз (м. Ковель),  друге місце посміла Тамара Семенюк (м. Ковель),  третє Наталія Гузь (м. Володимир);

серед чоловіків у лідерах  Андрій Мойсіюк (м. Луцьк), друге і третє призові місця у Віталія Гуменюка (Іваничівська ОТГ) і  Данила Ракубовчука (смт Ратне).

Окремо визначалися переможці  серед ветеранів. Тут  першість у Василя Недількв (м. Луцьк), друге місце у Мирослава Рика (м. Нововолинськ), третє – у Віктора Мазуркевича (м. Луцьк).

Окремими нагородами відзначено найстаршого учасника турніру Рюрика Стрелова (85 років) та  наймолодшу – Валерію Кушнірук (7 років).

Коментарі
Теги: "Володимир, турнір зі швидких шахів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up