На головну Новини Рекордна висота Вадима Кравчука

Рекордна висота Вадима Кравчука

163

Наш земляк Вадим Кравчук посів перше місце у міжнародному турнірі зі стрибків у висоту, який відбувся 7 лютого у місті Вайнгайм (Німеччина). Окрім цього, спортсмен встановив особистий рекорд, підкоривши висоту у 224 сантиметри.

«Дякую Німеччині за перше місце і за особистий рекорд 224см. Це було дуже круто! Люди вміють підтримувати, коли я стрибав всі вставали та аплодували – це додає енергії ”, – написав Вадим у фейсбуці.

- реклама -

Вадим розповів, що дуже хотів перемогти ще одного стрибуна – досвідченого італійця. Це йому вдалося. Але найбільше, що хотілося – щоб під час нагородження пролунав гімн України.

До слова, нещодавно наш земляк посів четверте місце на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту у Львові Меморіалі Олексія Дем’янюка з результатом 215 см, натомість зумів покращити свій результат на командному чемпіонаті України у Сумах, здолавши висоту 220 см. У Німеччині йому вдалось скочити іще «вище своєї голови» на 4 сантиметри.

Наступна мета амбітного 23-річного  спортсмена – Олімпійські Ігри у Токіо. Наразі він є кандидатом на участь у цих найпрестижніших спортивних змаганнях світу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + 20 =