Новини

 Рекордні  «Артканікули»

Архів
1 переглядів

 Своєрідний рекорд «Артканікул», які вже шостий сезон  проводить  міська організація  ВО  Батьківщина», нещодавно  було встановлено у дворі будинку на вул. Академіка Глушкова, 4  –  на них зібралося понад 100 дітей.  Вже не вперше за ініціативи Сергія Головенка  організовується тут таке  свято з однією з  найкращих та наймасовіших програм.
Веселі, рухливі конкурси, ігри та розваги, аква-грим та майстер клас з твістінгу –  ніхто з дітей не нудьгував. Протягом двох годин у дворі всі учасники артканікул були задіяні. Найактивніші отримували призи, а за підсумками тематичного конкурсу малюнків на асфальті  – диплом за активну участь.
З численними представниками дорослої частини населення працювали депутати міської ради від ВО «Батьківщина» Олег Свідерський та Леонтій Дмитрук. Як і всюди, де проводились зустрічі, жителі мікрорайону озвучували актуальні для себе питання медичної реформи, благоустрою прибудинкових територій, ремонту під’їздів житлових будинків. Більшість питань було  з’ясовано на місці, щодо інших  – оформлено депутатські звернення
Наступні  такі дитячі  свята відбулися у дворах двір будинків  106,  122,  142/1 на вул. Ковельській, а сьогодні (9 серпня) воно збирає дітвору  будинку  вул. Драгоманова,  4а.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
Реклама
keyboard_arrow_up