Новини

Рекрутинг – нова послуга Центру зайнятості вже діє

Архів
21 переглядів

Нова форма роботи служби зайнятості – рекрутинг на сьогоднішній день є досить актуальною. Основна мета такої технологої – задоволення потреб роботодавців у пошуку кваліфікованого персоналу та клієнтів, які активно шукають роботу.
Робота фахівців з рекрутингу полягає у здійсненні оперативного та ефективного пошуку кадрів відповідно до вимог роботодавця.
26 жовтня 2018 року спеціаліст з рекрутингу Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Оксана Заяц відвідала підприємство Квартирно-експлуатаційний відділ м. Володимир-Волинський. Дане підприємство тісно співпрацює з службою зайнятості та неодноразово звертається за допомогою у підборі кадрів. Зокрема, у вересні 2018 року виникла потреба в укомплектуванні вакансії за посадою «юрисконсульт». Оскільки з числа безробітних підходящих осіб не було, спрацював спосіб «маркетинг із уст в уста» ,або як в народі кажуть «сарафанне радіо». Тому інформацію поширили і в оголошеннях, газетах, і в соціальних мережах, серед знайомих та друзів. Результат не забарився… Про вакансію почула випускниця вищого навчального закладу – Олена Бачинська і зателефонувала фахівцеві з рекрутингу. Оксана Глібівна організувала зустріч із роботодавцем і Олена успішно пройшла співбесіду та була працевлаштована.
Під час зустрічі на даному підприємстві також було обговорено низку актуальних питань щодо вимог поданих вакансій , а саме: водій автотранспортних засобів, машиніст крана автомобільного та працевлаштування громадян. Запропоновано розглянути резюме осіб, які активно шукають роботу та проведено анкетування роботодавця.
Співпраця з роботодавцем, вміння визначити спільні дії для досягнення позитивного результату, нові форми роботи, застосування методів рекрутингу – це те переформатування, яке надає можливість ефективно вирішувати будь-які питання клієнтів служби зайнятості.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up