Новини

Ремонт для нової групи в садочку та будівництво футбольного поля у Суходолах

Архів
22 переглядів

    У Суходолах закінчили ремонт у приміщенні для майбутньої нової групи у дитячому садку та розпочали облаштування футбольного поля зі штучним покриттям.
Цьогорічний креативний випускний у стилі ретро вихованці дитсадка у селі Суходоли змогли відсвяткувати у відремонтованому музичному залі на другому поверсі. Ремонтні роботи у цій частині приміщення, де в майбутньому планується відкриття додаткової третьої групи, розпочалися ще на початку весни. На ремонт приміщення спрямували 903,2 тисячі гривень з бюджету сільради. Нині керманичі громади міркують над придбанням необхідних меблів, після чого можна буде відкрити нову групу на 20 дітей у дитсадку, котрий наразі переповнений.
Окрім цього, днями на шкільному подвір’ї Суходільського опорного навчального закладу розпочались роботи з облаштування футбольного поля зі штучним покриттям. Як розповів зарічанський голова Ігор Пальонка, кошти на майданчик у сумі понад 700 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету, адже проект громади не потрапив у державну програму, в рамках якої фінансують будівництво футбольних полів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up