Новини

Ремонтують дороги у Зарічанській ОТГ

Архів
3 переглядів

   Гаряче нині на дорогах Зарічанської громади не лише від спеки, а і від активних ремонтних робіт.

Днями закінчився ремонт дороги Федорівка-Заріччя, на останній відрізок якої довжиною 300 метрів, з місцевого бюджету було виділено 500 тисяч гривень. Роботи виконувала підрядна організація «Ковельське ШБУ-63», котра впоралась із завданням за півтора тижні. Замовник робіт – департамент інфраструктури та туризму ОДА, адже ця дорога перебуває на їхньому балансі, а відтак і фінансування було спільним.

Уже розпочались ремонтні роботи на дорозі загального користування місцевого значення Новосілки-Орані. Ремонт, як розповів очільник Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, відбуватиметься у два етапи: спочатку зроблять 500 метрів дороги на повороті від нововолинської траси до Новосілок, а далі ще 400 метрів від церкви. На це з місцевого бюджету виділено один мільйон гривень. Даний відрізок дороги дуже важливий, адже по ньому їздить шкільний автобус. Не менш важливим є ремонт дороги Вощатин-Ласків-Суходоли, яка вже давно перебуває у вкрай поганому стані. Вона, як обіцяє Ігор Пальонка, наступна у цьому році на черзі на ремонт.

До слова, за кількістю власних доходів на одного жителя у першому півріччі року Зарічанська ОТГ стала однією з лідерів із показником 2 тисячі гривень на душу населення.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up