На головну Новини Ремонтують дороги в Устилузькій ОТГ

Ремонтують дороги в Устилузькій ОТГ

53

Минулого тижня в Устилузькій ОТГ вшановували подвиг ліквідаторів трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Їх на території громади проживає 21. У зв’язку із карантином, урочистостей не влаштовували, ліквідаторів не збирали, а призначені їм невеликі грошові премії передали сільським старостам, які вручили їх індивідуально.

Свою порцію вітань з нагоди професійного свята від керівництва громади отримали прикордонники. Грамоти і відзнаки вручили двом прикордонникам з відділу «Амбуків» і дев’ятьом з відділень «Пархоменкове» та «Коритниця».

- реклама -

Також у населених пунктах громади тривають дорожні роботи. Зокрема проведено поточний ремонт доріг у селах Микитичі, Стенжаричі, Зоря, Тростянка. Загальна сума затрачених коштів – майже мільйон гривень. Поки заклади освіти та культури перебувають на карантині, громада дбає про поповнення їхньої матеріальної бази. Зокрема, придбано стільці в Устилузький будинок культури та в дошкільні навчальні заклади сіл Зоря, Микитичі та Стенжаричі на загальну суму понад сто тисяч гривень. Про це повідомила начальниця соціально-гуманітарного відділу Олена Мазурок.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 4 =