Новини

Ремонтують одну з найгірших доріг району

Архів
9 переглядів

  У Зарічанській громаді розпочався довгоочікуваний ремонт однієї з найгірших доріг району – Вощатин-Ласків-Суходоли. На ці роботи з місцевого бюджету виділили понад 1,4 мільйона гривень. Майже стільки ж має співфінансувати область.

Роботи розпочались цього вівторка, але перед тим була ще дводенна підготовка – жителі села Вощатин своїми силами провели обрізування дерев, які б могли заважати дорожникам вкладати нове покриття.

Як розповів голова громади Ігор Пальонка, дорогу між селами загальна протяжність якої 2, 7 кілометра, планують зробити повністю, однак частина буде з асфальтобетонним покриттям, а частина – білощебеневою.

«Ще під час формування бюджету на 2018 рік, передбачили, що будемо ремонтувати цю дорогу і тоді передали свою частку коштів в область. Потім неодноразово писали листи у відділ інфраструктури ОДА, на самого голову адміністрації. Нарешті отримали лист, що роботи таки проведуть в серпні-вересні цього року», – розповів очільник громади.

Та попри те, що ремонт врешті розпочато, голова ОТГ і досі не отримав чіткої відповіді щодо обласного співфінансування. Загальна вартість ремонтних робіт на цій дорозі – 2,5 мільйона гривень, а, отже, область має додати трохи більше мільйона. Та Ігор Пальонка не впевнений, що ці кошти надійдуть, адже вже мають подібний досвід – ремонт дороги в селі Федорівка провели  фактично за кошти громади, хоча мало бути співфінансування. Така ж ситуація і з ремонтом дороги в селі Новосілки. Однак очільник громади все ж таки сподівається, що вже на цю дорогу надійдуть кошти.

Роботи виконує підрядна організація Ковельське ШБУ-63. За сприятливих погодних умов уже за два тижня спеціалістами фірми  буде покладено один кілометр асфальтобетонного покриття (від села Вощатин  до Ласкова), великі ями мають підсипати та замостити щебенем по решті ділянки. Також фірма-виконавець влаштує асфальтобетонне покриття в селі Ласків, де ще залишилося 200 метрів “розриву” від асфальту.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up