Новини

Ремонти доріг й освітніх закладів в Оваднівській громаді

Комунальна сфера, Оваднівська
314 переглядів

В Оваднівській громаді збирають допомогу для воїнів, ремонтують дороги та заклади освіти. Останнім часом багато нагальних робіт уже провели, деякі мають намір виконати найближчими тижнями.

Як поінформував сільський голова Сергій Панасевич, громада продовжує зосереджувати свою увагу на підтримці ЗСУ. Щомісяця колективи освітніх закладів та сільради перераховують одноденний заробіток для потреб військових. Ці кошти спрямовують на закупівлю необхідних речей чи обладнання, а також на ремонти техніки захисників. Також мешканці ТГ збираються для плетіння маскувальних сіток, кілька якраз готові для відправлення на передову.

Серед поточних справ – часткові оновлення. Нещодавно відремонтували відрізок дороги між селами Красностав-Галинівка. За кошти благодійників і служби автомобільних доріг в області провели ямковий ремонт автошляху у напрямку Охнівки, продовжити ці роботи мають й до Білина. Завершився поточний ремонт комунальних доріг у селі Красностав, незабаром стартують такі ремонти на вулицях сіл Замости, Охнівка і Гайки.

Ліквідовують у громаді стихійні сміттєзвалища. Комунальне господарство займається заготівлею дров для потреб закладів та населення. Також комунальники усувають прориви водопроводу у громаді. Оголошено тендер на придбання трактора для комунальної сфери.

Також нещодавно облаштували сходи й пандус у приміщенні Оваднівського центру первинної медичної допомоги, відремонтували систему опалювання в адмінбудівлі села Гайки. Уже відновили освітлення вулиць у селах громади – ліхтарі вмикаються, як починає сутеніти, й вимикаються уночі. Вранці, з шостої години, вмикаються знову, щоб мешканцям було комфортно дістатися до місця роботи чи до зупинок громадського транспорту.

Найближчим часом вимушеним переселенцям та тамтешнім малозабезпеченим жителям роздаватимуть гуманітарну допомогу, яка надійшла в ОТГ від благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі».

Оновлюються заклади освіти. У Галинівському ліцеї відремонтували сходи і піднавіс при вході в заклад, а в Овлочинському – доріжку на подвір’ї.

Частково утеплили будівлю, ремонтують сходи та проводять будівництво модульного укриття у гімназії села Сусваль, яка розпочала новий навчальний рік з новою назвою на честь випускника школи – загиблого Героя Сергія Хоміка, командира вертолітної ескадрильї, який тричі відзначався Верховним головнокомандувачем ЗСУ і є повним кавалером ордена «За мужність». У процесі виготовлення дошки пам’яті полеглим за Батьківщину випускникам Сергію Хоміку, Юрію Глуху та Петрові Сусвалю, які встановлять на фасаді будівлі.

Закінчився поточний ремонт найпростішого укриття у гімназіях сіл Верба та Ставки, тож діти там уже навчаються в очному форматі. Заплановані роботи з перекриття даху в Оваднівському ліцеї.

На випадок аварійного відключення світла для одинадцяти освітніх установ громади закуплено генератори. Також придбали два шкільні автобуси – для Гайківської гімназії та Овлочинського ліцею. А той автобус, яким раніше користувалися учні освітнього закладу у Гайках, переданий для потреб школярів ліцею в Овадному.

Валентина ТИНЕНСЬКА

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up