На головну Новини Рентгенапарат нового покоління працюватиме у Володимир-Волинському ТМО

Рентгенапарат нового покоління працюватиме у Володимир-Волинському ТМО

47

У лікарні міста продовжують оновлювати медичне обладнання, повідомляють на офіційній сторінці КП “Володимир-Волинське ТМО” у фейсбуці. Так у територіальному медичному об’єднанні з’явилася сучасна рентгенівська діагностична С-подібна система.

Лікарі медичного закладу у захваті, адже тепер зможуть робити знімок, коли пацієнт лежить на рентген-столі, не рухаючи тіло. Процедура займатиме лічені секунди. Відтепер інноваційний підхід до операцій будуть впроваджувати у галузі хірургії, травматології та урології, а самі оперативні втручання відбуватимуться значно швидше.

- реклама -

До цього часу, діагностичний процес був більш тривалим, оскільки рентген-апарат знаходився поза операційним відділенням. Отримання знімка та продовження операції займало час і лікаря, і пацієнта. Завдяки новому апарату діагностики у лікарні проводитимуться малоінвазивні операції, тобто без широких розрізів, а також репозиція (вправляння) кісток пацієнту ще під наркозом. Важливим фактором є те, що апарат має має досить малу дозу опромінення на відміну від старих подібних апаратів.

Рентгенівську систему нового покоління придбали для потреб ТМО коштом міського бюджету. Використовувати апарат будуть медики для передопераційного рентген-обстеження хворих, а також під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

одинадцять − один =