Новини

«Репетиція» мобільного сервісного центру у нашому місті

Архів
11 переглядів

Нещодавно  місті поблизу ЦНАПу працював мобільний сервісний центр МВС у області, де жителі міста та району мали змогу отримати послуги з  реєстрації та перереєстрації автотранспортних засобів, заміни посвідчення водія чи отримання довідки про відсутність судимостей, і для цього їм не потрібно було їхати до обласного центру.

Ініціатива запрошення спеціалістів  цього належала секретареві міськради, заступнику міського голови Олегу Свідерському – так вирішено вивчити потребу створення стаціонарного територіального центру МВС у місті. Такі абсолютно оновлені установи спеціалізуються на доброякісному, швидкому та прозорому наданні послуг і приходять на заміну колишнім МРЕВ, але ж важливим питанням є наближення послуг до громадян, жителів менших міст та сіл області.

Прийом мешканців міста та району із питань, пов’язаних із врегулюванням прав водіїв та власників автотранспорту, здійснювали два консультанти-адміністратори Тарас Німой і Юрій Ждань, а також фахівець експертної служби МВС Віктор Ходоров.

У порядку черги перевірити на собі процес обслуговування громадян приїхав перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він замовив послугу із заміни водійського посвідчення на нове, доклавши до старого посвідчення пакет необхідних документів. Зручності пересувного центру МВС дозволили на місці зробити фотографію особи для посвідчення та просто на очах у замовника виготовити новий водійський документ. До слова, заповнювати заяви теж не потрібно, а лише підписати ті бланки, на які необхідна інформація наноситься працівником центру. Ще однією перевагою мобільного центру МВС було його розташування поблизу міського ЦНАПу, у якому працює відділення Ощадбанку. Тож оплатити квитанцію за надану послугу можна було дуже швидко. Загалом, час від подання документів до отримання посвідчення становив трохи більше півгодини, але це вартувало того, щоб не їхати за такою послугою до іншого міста.

– Нині залучення мобільного сервісного центру МВС є дійсно  розв’язанням проблеми доступності послуг для наших мешканців, – прокоментував Ярослав Матвійчук, – звичайно, хотілось би, щоб у подальшому такий центр був стаціонарним. Бо для міста питання реєстрації, перереєстрації транспорту, а також виготовлення, заміни посвідчень, в тому числі на водійські документи міжнародного зразка, є актуальними. У місті та районі багато власників як легкового, так і вантажного транспорту, а отже, вони потребують належного обслуговування у цій сфері.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up