Новини

«Ревізор» зі США перевірив роботу нардепа

Архів
9 переглядів

   На початку цього тижня до Володимира-Волинського завітав представник Democracy International Джон Ліс аби перевірити ефективність роботи народного депутата Ігоря Гузя в рамках проекту «Модельний округ», який реалізовувався на теренах округу19 спільно з Програмою РАДА впродовж останніх трьох років. 

   Протягом дня аудитор зі США мав зустрічі з командою нардепа, місцевою владою, головами ОТГ, громадськими активістами та журналістами, які, окрім Володимира-Волинського, відбулись також у Нововолинську та Зимнівській ОТГ. Зокрема, Джон Ліс відвідав офіс володимирської організації «Creative Studio», де зустрівся із активістами із міст та сіл округу. У студії інтернет-видання «БУГ» він поспілкувався з місцевими журналістами щодо прес-турів та публічних заходів, організованих в рамках спільних проектів. А у міськрайонному ЦНАПі  від діалог із представниками міської влади та органів самоврядування ОТГ.

Американського аудитора вразило, що децентралізація на Волині відбувається дуже динамічно. На його думку, інтерактивна діяльність виборця з депутатом лише поліпшила цей процес. Джон Ліс зауважив, що в США депутати в округах працюють за принципами  відкритості і прозорості, і таку саму співпрацю парламентарів та громади він спостерігає і в Україні. 

    «Я побачив, що народний депутат показує «відкритий» стиль роботи та співпрацює із громадою на різних рівнях: від місцевої влади до громадських організацій та медіа. Дуже важливо безпосередньо на місцях почути, чи задоволені вони роботою депутата і наших спільних програм», – відзначив він у підсумку.

«Для нас дуже корисна співпраця із Програмою USAID РАДА. Адже це і експерти, які надають консультації щодо децентралізації, і ресурси на організацію форумів, звітів, прес-турів, що  відкриває більше можливостей для громади Прибужжя. Сподіваюся, продовжимо співпрацю і це принесе користь жителям мого округу», – зазначив Ігор Гузь.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up