Новини

Результати акції «Таємний покупець»

Архів
30 переглядів

Акція «Таємний покупець» у Володимирі-Волинському  проводилася вдруге і  тривала з 1 по 9 березня.  На  цей раз вона охопила 15 торговельних закладів, серед яких магазини  посуду, спортивного, дитячого одягу, товарів для рукоділля і продуктів харчування, аби   визначити якість обслуговування у  них.

В якості «Таємних покупців» виступили жителі міста різного віку та соціального статусу, які попередньо пройшли інструктаж та контрольний тест для визначення готовності до такої  ролі. Вони мали звертати увагу  на оточення клієнта, персонал, роботу  продавця-консультанта і загальні враження від візиту.

Були і позитивні і негативні відгуки. Переважно біля усіх магазинів територія чиста, є графік роботи, але лише в одному із 15 магазинів у продавців були бейджики.   У більшості випадків  покупець не відчував себе потрібним та був змушений першим звертатися до покупця за порадою та допомогою. Але були і  такі магазини, які приємно вразили.

«Таємні покупці» висловили побажання, аби продавець першим вітався з клієнтом,  був привітним, у закладі  звучала приємне музика. Це ніби  і не значні нюанси, але саме вони можуть поліпшити настрій потенційного клієнта та отримати постійних покупців для підприємця.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up