Новини

Річні підсумки роботи на засіданні міськвиконкому

Архів
22 переглядів

На першому у цьому році засіданні  міськвиквиконкому заслухали та обговорили підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку і бюджету міста за 2017 рік.

Начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька, зокрема, доповіла, що протягом минулого року відремонтовано 18 вулиць, з яких 16 за кошти міського бюджет; укладено майже 38 тисяч квадратних  метрів асфальтного покриття на загальну суму понад 20 мільйонів гривень. На десяти тисячах квадратних метрів вкладена тротуарна бруківка, замінено 20 кілометрів мереж вуличного освітлення, встановлено 413 сучасних світлодіодних ліхтарів. Понад 12 мільйонів гривень витрачено на облаштування додатковим освітленням пішохідних переходів, виготовленння проектно-кошторисної документації на будівництво третьої карти полігону для складування твердих побутових відходів.

Серед промислових підприємств найбільш потужними та економічно активними впродовж року були ТзОВ «Гербор-холдинг», ПАТ «Луга», ПП «Скло-Центр» і ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод». Реалізовано  промислової продукції на 576,9 мільйона  гривень,  тоді як роком раніше – на 396,5 мільйонів.

У ході обговорення її звіту депутат  Ярослав Жук запитав про конкретні заходи  щодо  активізації економіки міста і створення нових робочих місць. У відповідь доповідачка навела статистику про їх зростання. Член виконкому Євген Рябець звернув увагу на  занедбаність залишків  муру монастиря  капуцинів, де збираються  неблагополучні  підлітки. У контексті цього міський голова нагадав і про невдалі спроби очистити сквер навколо музею і новозбудованої церкви від ворон. Запропоновано встановити для їх відлякування прожектори.

Начальник фінансового управління виконкому Тетяна Шибирин  назвала  основним бюджетоутворюючим – податок  на доходи  фізичних осіб, від  якого міська казна отримала  67 відсотків  надходжень.

На завершення, після прийняття ряду робочих рішень, член виконкому Микола Матусевич звернув увагу міських депутатів на доцільність  облаштувати аншлаги на будівлях магазинів до 1030-річчя  заснування Володимира-Волинського.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up