Новини

Річну дистанцію у «бігу з перепонами» успішно здолав «Центр освіти»

Архів
2 переглядів

 Минулої п’ятниці директор ліцею «Центр освіти» Валентин Вірковський прозвітував за 2018-2019 навчальний рік. Він для закладу, адміністрації і колективу виявився непростим, але водночас приніс нові успіхи і в науковій, і в спортивній сферах. Зокрема, зросла кількість відмінників – як у початковій, так і в середній та старшій освітніх ланках. А число призерів обласного конкурсу-захисту МАН збільшилося удвічі. З перемогами повернулися з чемпіонатів всеукраїнського рівня футболістки команди «Ладомир».
«Наша робота впродовж цього року була схожа на біг з перепонами. Ми успішно здолали дистанцію, але якби цих бар’єрів не було, забігли б набагато далі», – зауважив Валентин Вірковський. Вагомими змінами стала втрата дошкільного відділення, яке стало автономним дитсадком у міській системі освіти, та створення нового структурного підрозділу – філії у Сенкевичівці. У підсумку цих перетворень кількість дітей у закладі фактично не змінилася, але всі ці процеси стали неабияким викликом для усіх працівників закладу.
Обласна рада суттєво скоротила витрати зі свого бюджету на ліцей, однак ця прикра обставина лише стимулює адміністрацію шукати і залучати нові джерела фінансування. Тож заклад працює над розширенням спортивної інфраструктури: будується нове футбольне поле, на якому можна буде проводити офіційні змагання, а ангарне приміщення реконструюють під поле для міні-футболу. На жаль, цього року влада області також не передбачила для обласних освітніх закладів коштів на оздоровлення дітей – вони виділені місцевим бюджетам, міськвиконкомам та райдержадміністраціям, територіальним громадам.
Все ж, пообіцяв Валентин Вірковський, тих дітей, які показали вагомі досягнення на наукових, творчих і спортивних олімпіадах, змаганнях і конкурсах, в якості мотивації для подальших здобутків таки оздоровлять за кошти спеціального фонду закладу.
Після звіту Валентина Вірковського висловилися представники педагогічного і тренерського колективів, учнівського самоврядування та батьківського комітету школи. Усі роботу директора оцінили на відмінно і побажали сил і наснаги втілити все задумане у новому навчальному році.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up