На головну Новини Рік Бика-1997: Енергійна Яна перемагає негатив посмішкою

Рік Бика-1997: Енергійна Яна перемагає негатив посмішкою

452

23-річна Яна Павловська, старша касирка Володимир-Волинської птахофабрики ніколи не цікавилась гороскопами, але новина, що наступний рік пройде під її символом, надзвичайно потішила, адже енергійна і завжди усміхнена дівчина у всьому намагається знаходити позитив.

Дитинство Яни минуло у рідному селі Ласків. Змалечку дівчинка була непосидючою, товариською та дуже творчою. У школі жодне свято чи конкурс не минали без Яни, котра бачила себе у майбутньому актрисою та уявляла, що зніматиметься у кіно. Постійно брала участь і у пісенних конкурсах, у предметних олімпіадах, і у спортивних змаганнях.

- реклама -

Така активна участь у всьому, у чому тільки можна, продовжилась і під час навчання у Володимир-Волинському ВПУ, де Яна опановувала спеціальність оператора комп’ютерного набору/касира торговельного залу. На посаді президента училища всіляко пропагувала здоровий спосіб життя серед однолітків і навіть очолювала учнівську агітбригаду. Як і школу, училище дівчина закінчила із відзнакою, після чого пішла працювати касиром у магазин побутової техніки, де за декілька місяців отримала підвищення і стала куратором серед інших касирів. Згодом продовжила навчання у нововолинській філії ТНЕУ за спеціальністю «фінанси та кредит».

Уже трохи більше року Яна Павловська працює на птахофабриці старшим касиром, де в її обов’язки входить видача зарплати, ведення касової дисципліни тощо. Яна каже, що на цьому підприємстві відчуває, що не лише реалізується професійно, а і зростає як і особистість, завдяки новим знанням, які у неї вкладають.

«Найкраще, що сталось зі мною у цьому році, – це, мабуть, моя робота. Тут знайшла безліч однодумців та друзів, з якими не лише разом працюємо, а і цікаво та змістовно проводимо вільний час. Якщо раніше я бігала вранці по стадіону у гордій самотності, бо чоловік не розділяє мого захоплення спортом, то зараз у мене безліч напарників. Цього року з колегами пробігли не один десяток кілометрів, подолали кілька марафонів і навіть підкорили Говерлу», – із захопленням розповідає Яна.

Молода матуся устигає і попрацювати, і побігати, і провести час зі своєю родиною. Разом із чоловіком Миколою виховує 4-річного синочка Владислава, котрий є найбільшою втіхою та гордістю жінки, адже так само, як і мама, непосидючий та жвавий. Яна зізнається, що чоловік дуже допомагає їй  із хатніми клопотами, адже для нього не проблема ні їсти приготувати, ні посуд помити. Молоде подружжя любить відпочивати разом на прогулянках із сином, або ж влаштовувати домашні посиденьки із переглядом кінофільму.

Усі, хто знають Яну, захоплюються її енергією та оптимізмом. Для неї ж це природній внутрішній стан, адже своїм життєвим кредо вона обрала колись почутий вислів, котрий по-особливому запав у душу: «Життя, як фото – виходить краще, якщо посміхатись». Каже, що не раз переконувалась, коли щира посмішка вирішувала чимало незручних і навіть конфліктних ситуацій, адже Яні значно легше посміхнутись людині, аніж вступати у суперечку, витрачаючи даремно життєву енергію.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − десять =