Новини

Рік Дракона – 2012: успішна бандуристка Софія

Лайфстайл
779 переглядів
Софія Барановська

П’ятикласниця ліцею № 3 Софія Барановська знає, що народилася у рік Дракона. І навіть декілька спільних рис із характером цієї тварини, які описуються у східному календарі, у неї теж простежуються.

Під знаком Дракона зазвичай народжуються творчі люди. Софія безумовно – серед таких. Змалечку вона проявляла хист до співу, це, вочевидь, їй передалося по татовій лінії, адже у його сім’ї жодне свято чи родинні зустрічі не обходяться без українських пісень. Особливо гарно співає Софійчині тітка.

У п’ятирічному віці Софія, тоді вихованка дитячого садка «Сонечко», почала навчатися вокалу в музичній школі, а через рік виявила бажання опановувати ще й гру на бандурі. Старання й наполегливості цій дівчинці – не позичати. Вона раніше кожної вільної хвилини бралася за музінструмент – так їй цікаво було вивчати нові композиції. Зараз старається приділити час і шкільним предметам, і знаходить можливості не лише вивчати музичні твори згідно з програмою, а й готує додаткові матеріали на конкурси.

Серед її здобутків – третє місце у шкільному конкурсі «Творчі діти учасників АТО», перше в обласному дистанційному конкурсі виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл у номінації «бандурист-вокаліст», вона була лауреаткою премії «Творча обдарованість». Також дівчина бере активну участь у концертному житті мистецького закладу й залюбки виступає на святкових заходах у ліцеї. Результати її старань, звісно ж, надихають продовжувати розвиватися щоб, як і любить Дракон, досягати подальших успіхів. Дівчинка дещо уперта – у цьому теж схожість з твариною-покровителем.

У Софії виражені лідерські якості, вона прагне бути першою і найкращою у справі, яка їй до душі. Коло її захоплень не обмежуються виконанням пісень і грою на бандурі. Дівчина продовжує шукати заняття, які їй до вподоби. Зараз це ще й бісероплетіння, що дозволяє створити багато різних виробів і прикрас.

За знаком зодіаку Софія – Терези, а отже, володіє цілим оберемком чеснот, які допомагають зав’язувати щирі дружні стосунки. Це підсилюють й риси, що притаманні символу наступного року, тож не дивно, що дівчина дуже компанійська. Уміє знаходити спільну мову з однолітками, здатна підтримати у моменти невдач, підняти настрій вдалим жартом. У неї багато друзів, як серед однокласників, так і серед сусідів та учнів музичної школи.

Софійка не відмовляється допомогти мамі по господарству чи наглянути за молодшою на п’ять років сестричкою Марією, на неї можна покластися, адже дівчинка дуже відповідальна.

У східній астрології Дракон славиться як врівноважена, спокійна, але в той же час цілеспрямована і харизматична тварина. І Софійка зростає з набором таких же рис характеру, які так гармонійно поєднуються у цій допитливій та ініціативній дівчинці.

Валентина ТИНЕНСЬКА

 

Коментарі
Теги: бандура, дитяча музична школа, Софія Барановська
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up