Ці активні, креативні і яскраві сестрички, народжені в Рік Щура, схожі не лише зовні, а й за стилем життя. Але розвиваються кожна у своєму напрямку. Катя Самчук відома читачам нашої газети як організаторка клубу молодіжного дозвілля «Vkubi», де володимирські тінейджери весело, цікаво і з користю проводять свій вільний час. Її сестра Іра – художниця і графічна дизайнерка, яка опановувала фах у Київському національному університеті технології та дизайну.

Коли займаєшся творчістю або мисленнєвими процесами, то дуже добре перемикатися спортом, каже Іра. Тому спорт, поряд з мистецтвом, займає важливу частину її життя. Вона ходила на аеробіку до Роми Дячка, займається у тренажерному залі. А ще дівчата щотижня їздять до Луцька танцювати бачату.

- реклама -

Різносторонність захоплень і багатогранність талантів – це риса, притаманна народженим у Рік Щура. Однозадачність –  день вчорашній, переконані і дівчата, адже творча людина повинна розвиватися у різноманітних напрямках. Так Іра не лише створює різноманітну візуальну рекламу для інтернету і дизайн для сайтів, вміє розробляти дизайн будь-яких поліграфічних продуктів, а й займається живописом і розвиває нове захоплення – колажі. Свої роботи виставляє на сторінці в інстаграмі.

https://www.instagram.com/p/B5qduw5FjHT/?igshid=u7bm3o52oyq3

«Ми щодня пробуваємо щось нове, нам складно цього не робити», – зізнається Іра. – «Подорожуємо, ходимо на тренінги, концерти, гуртки. Без усього цього в’янемо, як квіточки без води». Виходити із так званої зони комфорту для них не проблема. Але роблять це не через силу, а через задоволення. «Нас «на слабо» не взяти», – сміється Катя. А от внутрішня мотивація, «горіння» їх неабияк заряджають.

Як справжні мишки, Іра й Катя дуже люблять сир. «Це один із наших основних харчів», – сміється Катя. А Іра ще й мала нагоду попрацювати продавцем-екскурсоводом у Музеї сиру в Києві, де проводила дегустації, спілкувалася з людьми і дізнавалася усі «сирні» секрети крафтових українських сирів. «Я знаю, як зробити камамбер і чечель, відрізнити добре витримані сири від молодих, проходила практику у німецького сировара на фермі і на власні очі бачила, як народжується цей продукт», – розповідає дівчина.

Зараз сестри живуть у рідному Володимирі, але назавжди тут осідати не планують. Зізнаються: бракує середовища для розвитку, насиченого дозвілля. Та й знайти таку роботу, яка б давала можливості не лише закривати базові потреби, а й вкладатися у саморозвиток, доволі складно.

Втім, Володимиром себе не обмежують – на цікаві заходи їздять до Луцька чи Львова. Вважають, що коли є можливість поїхати хоч кудись, де можна побачити чи дізнатися нове і цікаве, – нею треба користатися. Зрештою, навіть у Володимирі можна відшукати вулички чи місця, де досі не були – і досліджувати їх: «Насправді й наше місто пропонує все більше варіантів для дозвілля за різними інтересами. Головне – не бути пасивними, знайти ці можливості і користуватися ними».

Кажуть, у представників знаку Щура сильно розвинена інтуїція. А якщо помножити її на той особливий зв’язок, який існує між близнятами, то, мабуть, вона підсилиться? – цікавлюся у дівчат. «О так, завдяки інтуїції ми й ЗНО здавали!», – регочуть вони. Кажуть, вона насправді допомагає, якщо вмієш слухати себе. А ще близнючки розповідають, що в школі своєю схожістю ніколи не користувалися. А от коли були студентками, хоч і навчалися і різних університетах, підміняли одна одну. Іра ходила замість Каті на руханки, які проводили для киян, а Катя якось навіть іспит замість сестри здавала. «Одногрупники потім казали: якась ти була дивна. Але підміну ніхто не помітив, – сміється Іра. – Іспит, до речі, сестра вдало склала».

«Свій» рік сестри Самчук планують використати для саморозвитку. Іра хоче розвиватися у сферах дизайну та мистецтва і робити перші кроки до започаткування своєї справи. А Катя хоче визначитися із планами на найближче майбутнє, намітити конкретні цілі і впевнено до них іти.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + 11 =