Новини

“Рік Собаки-1970”: Співуча музикант Вікторія, подорожуючи, країни вивчає

Архів
28 переглядів

Енергії та оптимізму у викладача гри на музичних інструментах педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Вікторії Махніцької можна позичити, адже жоден культурний захід, чи-то у навчальному закладі, чи-то у місті, без неї не відбувається. Разом із такими ж співучими колегами з народного пісенного колективу «Розмай» відроджують українську пісню і музику, їздять з концертами у Польщу, кілька разів виступали в українськім консульстві у Білорусії. Музикант залюбки грає на фортепіано, скрипці й віолончелі й цьому навчає своїх студентів.

Щороку, й трапляється взимку, Вікторія Вікторівна разом з чоловіком Віктором Тарасовичем та молодшим сином Антоном (старший Владислав одружений і живе у Польщі) вирушають у подорожі. Де тільки не побували! Ще раніше об’їздили увесь Крим, Карпати і Закарпаття, а останнім часом їдуть за кордон. Майже місяць подорожували Індією, ознайомились із національними традиціями Таїланду, бо, каже, ці країни вельми відкриті для туристів, побували у Єгипті, Туреччині. Відтак, через подорожі поступово вивчає невідомі країни. У січні подружжя Махніцьких планує відвідати гірськолижну трасу в Закопане, що у Польщі. Правда, дружина зізналась, не дуже вміє їздити на лижах, то шукатиме легші спуски, а там є з чого вибирати, бо до десяти різної складності. А навчившись і відпрацювавши техніку, може стане й на важчі траси.

Чи є у неї чотирилапий друг – символ року? Звісно, як же їй без свого талісмана, каже Вікторія Вікторівна. Раніше, коли діти були малими, мали трьох такс, а нині придбали мисливського ягдтер’єра Арму (на знімку господиня зі своїм улюбленцем) –чоловік його добре привчив до полювання на дичину. Не раз Арма приносила зайця чи качку, але в останні роки дичини поменшало, отож виїжджають на природу, аби ліпше вигуляти собаку.

У розмові не оминула й теми гороскопів, поцікавившись, чи вірить у них? Мабуть, ні, скоріш надіється на власні сили, але бувало інколи й інтуїція не підводить. Вона дуже любить свою творчу роботу, колектив і студентів й, мабуть, її частіше застанеш у педколеджі, ніж удома. Чоловік і сини вже звикли до цього, тому завжди підтримують і допомагають дружині й матусі.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up