Новини

“Рік Собаки-1994”: Молодий підприємець із «кавовим» бізнесом

Архів
31 переглядів

Відмінний підприємницький «нюх» або ж інтуїція – це саме те, що вкрай необхідне у бізнесі, вважає один із наймолодших підприємців міста Володимир Омелянюк. У свої 23 він – співвласник мережі володимирських кав’ярень «KavaAvenue» й однаково добре знається як на бізнес-законах, так і на секретах ароматного напою. Натомість не вірить у гороскопи і не читає їх, адже переконаний: людина свій вибір у житті має робити сама.

Майже чотири роки тому Володимир разом із товаришем Віталієм Літвінчуком заснували у місті першу вуличну кав’ярню із принципом coffee-to-go, вже незабаром вона виросла у мережу, яку партнери постійно вдосконалюють  і розвивають. Поза тим, займаються ще й наданням юридичних послуг, адже за освітою й основним фахом обоє правники. Чи не було тоді ще 19-річному юнаку страшно починати свій бізнес? «Вовка боятися – в ліс не ходити», – відомою приказкою відповідає Володимир. Коли робиш започатковуєш щось нове і маєш донести це людям, це завжди трішки хвилююче.

Надихалися прикладом Луцька, Львова. Постановили собі робити все на високому рівні – тому й закупили професійні кава-машини, вивчили смаки споживачів, запровадили найтрендовіші способи приготування кави і постійно розширюють асортимент, зокрема і за рахунок інших напоїв. «Недавно у нас з’явилася нова лінія ексклюзивних чаїв. Далі будемо експериментувати з раф-кавами», – розповідає Володимир. Каже, що нові ідеї привозить з «кавової столиці України» – Львова, де з-поміж тамтешніх кав’ярень найбільше любить «Копальню кави», яка пропонує несподівані смаки й оригінальну подачу. А от на щодень Володимир Омелянюк віддає перевагу простому, але смачному варіанту – чашечці еспресо з молоком.

І хоч бізнес у нього пов’язаний з таким романтичним напоєм, характер у нашого героя бойовий, загартований спортом. Десять років він серйозно займався боксом, потім служив в армії. А зараз регулярно відвідує тренування у спортивному клубі «Атлант».

2017 рік для Володимира Омелянюка був непростим, але для його бізнесу не минув без здобутків – відкрили два нових кава-пойнти, один із них в Устилузі. У прийдешньому році мережа закладів «KavaAvenue» розширюватиметься за межі Володимирщини, зокрема у Нововолинську. Про детальніші плани на Рік Собаки бізнесмен не розповідає, але каже: головне у житті – мати мету, коли вона у тебе є, рано чи пізно до неї дійдеш. А Новий рік Володимир Омелюнюк зустрічатиме у сімейному колі, з найдорожчими людьми.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up