На головну Новини Рік Тигра-1962. Улюблені свята Лариси Кулікової

Рік Тигра-1962. Улюблені свята Лариси Кулікової

43

Упродовж багатьох років головною «тигрицею» міськвиконкому була Лариса Кулікова – спершу начальниця управління економіки, згодом заступниця міського голови. Досвідчена економістка, завжди тримала руку на пульсі життя міста – і, навіть відійшовши від справ, активно цікавиться ним і надалі. Це, до речі, притаманно людям, народженим в рік Тигр, для яких «колишньої» роботи не буває: віддані своїй справі, вони вболівають за неї за будь-яких умов.

   Тож і Лариса Кулікова, тепер на громадських засадах, працює у складі громадської ради при міськвиконкомі, уважно стежить за тим, що відбувається у життєдіяльності міської громади: хвалить за чудові ініціативи і задає чиновникам інколи дошкульні, але слушні запитання, коли бачить якісь недоліки у роботі, загалом – допомагає нинішній владі бути в тонусі.

- реклама -

   Сама також живе цікавим і наповненим життям: відвідує вистави, презентації, екскурсії та інші культурні події, займається спортом, долучається до цікавих ініціатив онлайн. Скажімо, нещодавно в рамках різдвяного марафону письменниці Орести Осійчук варила борщ з вушками і пекла пампухи з абрикосовою мармулядою. А ще – надихається краєвидами природи, подорожує, влітку знаходить втіху у розкішних власноруч вирощених квітах, восени – вирушає на «тихе полювання», збираючи врожай грибів.

   Гороскопами не переймається і в спільних рис із покровителями року не шукає, а на зауваження, що характерні для Тигра риси, як-от елегантність, прагнення бути у вирі суспільних подій, вміння керувати колективом таки притаманні їй, лише скромно відмахується: мовляв, про це нехай судять інші.

   Зимові свята – одні з найулюбленіших у році. Із ними Лариса Кулікова має певні пов’язані традиції. Скажімо, раніше разом з гуртом друзів частенько зустрічали Новий рік на природі, промінявши гамір новорічних телешоу та тишу і магію засніженого зимового лісу. А останнім часом любить в новорічну ніч іти до храму, на всенічну службу. І там, серед сяйва свічок і злагоджених церковних співів, святкувати прихід нового року.

   «На Святвечір ми дотримуємося народних традицій: родина збирається за столом, на якому 12 страв. Дуже люблю, коли приходять колядники. І завжди з радістю зустрічаю посівальників на Старий Новий рік. Раніше напередодні з колективом влаштовували новорічний корпоратив, виїжджали десь на природу, а зараз святкування зосереджене більше у сімейному колі», – ділиться Лариса Володимирівна.

   І зауважує, що цього року у місті дійсно відчувається святкова атмосфера – з’явилося багато ілюмінації у місті, мерехтять обплетені вогниками дерева, ще й сніг так доречно притрусив вулиці.

   У прийдешньому році Лариса Кулікова бажає читачам газети найголовнішого – здоров’я та миру. Нехай збуваються усі мрії, і кожен отримає те, чого він хоче.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 1 =