На головну Новини Рік Тигра-1974. З династії лісівників

Рік Тигра-1974. З династії лісівників

916

Нині у дикій природі тигри різні видів живуть на території 16 країн (Бангладеш, Бутан, В’єтнам, Індія, Індонезія, Іран, Камбоджа, Китай, Лаос, Малайзія, М’янма, Непал, Пакистан, Росія, Таїланд). В Україні цих тварин можна побачити лише в зоопарках, у лісах вони не водяться. Та не біда, бо ж багатою є флора і фауна і  у нашій місцевості. Про неї чимало цікавого може розповісти лісничий Устилузького лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Юрій Войтюк.

   Він обрав собі професію за покликом серця і прикладом батьків, які багато років працювали у цій сфері, і таким чином продовжив їхню справу – дбати про лісові насадження та опікуватися лісовими мешканцями. Продовжувати династію лісівників вирішив і старший син Юрія Анатолійовича. 

- реклама -

    З символом прийдешнього року Юрій Войтюк має деяку схожість. І не лише через те, що почувається у лісі так само комфортно і затишно, як у дома, а ще й набереться кілька подібних рис характеру. Однією з таки називає впертість, що притаманна не лише Тигру, а й знаку зодіаку, під яким народився чоловік – Овну. Завдяки цій рисі пан Юрій цілеспрямовано рухається до кожної поставленої мети і долає усі перешкоди.

   Для людей, які народилися під знаком Тигра, притаманні рішучість, не бажання довго засиджуватися на одному місці, тому їм потрібен простір. А кращого, ніж робота у лісі, не придумаєш. Тому це місце так ідеально чоловікові підійшло. Він у місцевому ЛМГ працює уже тридцять років, знає кожен куточок Павлівського, Стенжаричівського та Устилузького лісництв, адже за час професійної діяльності доводилося безпосередньо там працювати. Любить у вільний час подорожувати. Цього року з сім’єю та друзями вдалося організувати кількаденну мандрівку на мальовниче Закарпаття, де насолоджувалися красою місцевої природи, збагатилися позитивним емоціями, відчули притаманній цій території колорит і дійсно відпочили душею.

   І хоч на відміну від тигрів чоловік не надто любить холод і зиму, все ж відмічає, що природа у цей період дуже красива і ліс під сніговою ковдрою виглядає надзвичайно.

   Новий рік, як і більшість, відзначає з близькими – сім’єю і друзями. Традиційно збираються усі разом у когось вдома, відкорковують шампанське, спілкуються, дивляться святкові телепередачі та слухають привітання президента. А на Різдво усією сім’єю їдуть до батьків, де по-особливому відчутно, яке це велике свято, що збирає усю родину.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 + одинадцять =