Новини
Сьогодні
20.07.2024

Рік Тигра-1986. Модель і мама з “Креативу”

Архів
141 переглядів

   Багато є титулів і означень, якими можна описати Олену Омелюх: «Княжна Володимира», співзасновниця «Креатив студіо», багатодітна мама, організаторка культурних подій… Вже незабаром після народження третьої дитини, донечки Ангеліни, Олена повернулася до улюблених справ – викладати мистецтво дефіле у школі моделей «СS Models», зніматися в рекламі для місцевих магазинів, брати участь у заходах і тренінгах для представників громадського сектору. Разом з кількамісячною донькою вони влітку вийшли на подіум фестивалю «Княжий», демонструючи колекцію автентичного одягу, чим викликали справжній фурор серед глядачів.

   Тож напередодні Нового року ми висмикнули Олену зі звичної їй круговерті справ, аби розпитати про її «тигрячу» натуру та традиції святкування Нового року.

   Як одну з найсильніших жінок міста, одразу запитую Олену про ставлення до «тигрових» принтів в одязі, адже їх досі сприймають неоднозначно. «Мабуть, це той елемент стилю, до якого треба «дорости». Раніше взагалі не сприймала такі принти, а от нещодавно знайшла мамину сукню, приміряла – виглядає дуже стильно. Тому використовувати анімалістичні візерунки раджу, але в дозованій кількості», – каже Олена.

   Які ще риси символа прийдешнього року їй притаманні? «Тигр – той, хто постійно в пошуку здобичі, щоб забезпечити сім’ю. От і я як багатодітна мама маю бігати і шукати, чим би то нагодувати всю сім’ю», – сміється Олена. І одразу додає, що з точки зору гороскопів їхня родина – це справжній прайд, адже чоловік і один із синів – леви, а поряд з ними вона дійсно почувається елегантною і сильною тигрицею. Хоча у прогнози гороскопів та значення зодіакальних символів особливо не заглиблюється.

   Втім, зізнається, будити в ній звіра не бажано: коли уривається терпіння, дає волю гніву. «Найсильніше мене можуть роздратувати неорганізованість, непунктуальність,  а ще коли в людей слова розбігаються з діями. Хоча в деяких випадках стараюся ставитися до цього терпиміше, або ж на майбутнє робити висновки про людей. А от за своїх дітей, як справжня тигриця, готова «порвати», якщо їх хтось ображатиме», – ділиться Олена.

   Новий рік Омелюхи завжди відзначають разом з дітьми, і якщо збираються в гості чи в поїздку, беруть їх з собою. Цього року планують зустріти свято на Світязі, і мріють, аби в 2022 році вдалося вирватися на відпочинок. «Роки пандемії нас усіх трохи «заземлили», але хочеться нарешті змінити картинку», – пояснює Олена. Куди саме поїдуть, ще не вирішили, але обов’язково всією сім’єю: «Я за те, щоб діти бачили світ, а не сиділи вдома, поки батьки мандрують».

   Бажаємо Олені, аби їхні родинні плани здійснювалися. «А я бажаю усім читачам газети здоров’я і фінансового благополуччя. І нехай в усіх все буде добре!», – додає наостанок вона.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up