На головну Новини Рік Тигра-2010. Талановитий «тигрик» Владислав Воробей

Рік Тигра-2010. Талановитий «тигрик» Владислав Воробей

42

   Про цього обдарованого хлопчину розповіла його вчителька з дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Тетяна Омельченко. Наймолодший із наших «тигриків» Владислав Воробей – один із найактивніших учнів третього класу мистецького закладу, з задоволенням виконує не лише завдання з обов’язкової програми, а й конкурсні творчі. Коли з однокласниками художньої школи малювали ілюстрації до відомого дитячого віршика «Ходить гарбуз по городу», то Влад зобразив аж два епізоди з нього – перший та останній (на фото).

   Влад – шестикласник ЗОШ №2. Любить англійську, фізкультуру, математику. А в художній школі віддає перевагу академічному живопису – любить писати пейзажі в реалістичній манері, переосмислюючи твори інших майстрів пензля. Його улюблені митці – Донателло, Мікеланджело та інші представники епохи Відродження. А ще хлопець захоплюється динозаврами і «для душі» малює детальні замальовки  цих велетенських ящурів у різних техніках – від графіки до живопису. Тигрів теж малював – ці красиві і сильні звірі йому також подобаються.

- реклама -

   Владислав Воробей – учасник мистецького проекту, який художня школа Володимира організовувала спільно із закладами мистецької освіти Івано-Франківська та Попасної Луганської області. Це мав бути обмін творчий обмін художниками, однак через коронавірусні обмеження реалізувати його вдалося лише дистанційно: франківські та юні художники з Попасної фотографували пам’ятки архітектури та інші мальовничі об’єкти, красиві і пам’ятні куточки Володимира зняли вихованці нашої школи, а потім обмінялися світлинами. Влад створив три роботи – із краєвидами Попасної, Івано-Франківська та зображенням нашої Василівської церкви, яку малював з натури. Роботи хлопця увійшли в каталог, укладений за підсумками проекту.

   Влад – добрий «тигрик», каже його вчителька. А сам хлопець додає: це справді так, але молодшому братику вдається і у ньому пробудити емоції розлюченого тигра. Втім, ненадовго: бо ж хіба можна сердитися на своїх?

   Хлопчик з нетерпінням очікує новорічної ночі: святкують з усією сім’єю, часом до них приєднуються сусіди. У святкові дні переглядають улюблені зимові фільми, зокрема – «Сам удома».

   «Рік, що минає, був класний», – каже Влад і додає, що від наступного чекає, аби був ще ліпшим. А от що замовив «під ялинку» – не зізнається: бо подейкують, якщо написати листа Санта-Клаусу чи святому Миколаю і розповісти про його зміст, то бажану річ він не принесе.

   Нашим читачам Владислав Воробей бажає гарно й весело прожити 2022 рік, аби він був наповнений приємними і яскравими подіями та незабутніми враженнями.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × два =