Новини
Сьогодні
20.07.2024

Рішення щодо мобілізації аграріїв

Лайфстайл, Новини
89 переглядів

Щоб створити умови безпечного збору урожаю, працівників аграрного сектору бронюватимуть від мобілізації. Про таке розповів в .о. міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

За його словами, задля безпечної діяльності аграріїв прийняли декілька рішень щодо мобілізації. Перше – це автоматично пролонговані існуючі бронювання на три місяці без необхідності подавання жодного пакета документів. Друге – подальше бронювання буде надаватись на 12 місяців, до цього було шість. Третє – за певними професіями, наприклад, трактористи, агрономи, ветеринарні лікарі, є можливість бронювати ту кількість працівників, яка критично необхідна, при цьому отримуючи погодження від військових.

Нагальна норма бронювання, за словами міністра, до 50%, але по певних професіях можна подати клопотання з обґрунтуванням щодо збільшення цієї кількості. На певних напрямках кількість працівників зменшилась приблизно до 20%. Це означає, що зросло навантаження на решту, тому що велика частина працівників мобілізувалася. Найбільш потрібні, на його думку, і в агро секторі, і в Збройних силах – це інженерні професії: трактористи, машиністи, інженери елеваторного обладнання.

Коментарі
Теги: аграрії, бронювання
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up