Новини

Рівень споживання електроенергії стрімко зростає, попереджають про можливий дефіцит

Комунальна сфера
233 переглядів

В компанії “Укренерго”  наголошують, що рівень споживання електроенергії в Україні стрімко зростає. Диспетчерськй центр Укренерго прогнозує, що споживання буде триматися на максимумі протягом дня.

Причини зростання споживання – погіршення погодних умов, похмура погода впливає на зменшення виробництва “зеленої” генерації, відновлення споживання в регіонах, постраждалих через негоду.

У компанії закликали споживати електрику ощадливо – просять у середу раціонально споживати електроенергію протягом всього дня.

“Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, поки достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Ліміти споживання не запроваджувались. Графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

Але, якщо максимум споживання буде триматися протягом дня, в енергосистемі можливий дефіцит. Це пов’язано зі зниженою роботою сонячних електростанцій”, – пояснлии в “Укренерго”.

Експорт електроенергії 29 листопада відсутній, водночас імпорт здійснюється переважно в нічні та вечірні години зі Словаччини, Румунії, Молдови. Загальний обсяг 1 277 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 474 МВт.

З 28 листопада технічна можливість імпорту електроенергії з Європи до України та Молдови зросла до 1700 МВт.

Коментарі
Теги: "Укренерго", дефіцит електроенергії
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up