На головну Новини “Різноманітність вражає”: господині Володимирщини приготували смачні передачки для військових на сході

“Різноманітність вражає”: господині Володимирщини приготували смачні передачки для військових на сході

22

Волонтерки з Володимира-Волинського Ірина Цигикал та Ольга Жигунова поділились результатами випікання та збору передвеликодніх смаколиків, яку передадуть нашим захисникам на Сході. Ініціаторки уже традиційної “смачної” акції зауважують: самі були вражені кількістю та різноманіттям випічки, приготовленої руками наших землячок для воїнів, які захищають східні терени країни від ворогів.

“Сьогодні вкотре вийшло здивуватися та переконатися , що завдяки старанням умілих ручок добрих господиньок наші воїни на Сході матимуть домашнє свято і дружні посиденьки … Різноманітність випічки вражає і шокує кількістю , виглядом , формами. Це вперше у нас так багато всього назбиралося .Від аромату свіжовипечених пасочок,домашніх тортів, рулетів , пирогів, печива, трубочок, рогаликів, вафель , перекладенців може завертітися голова). А ще є сушенина, крупи, різні приємні згорточки, складені дбайливими ручками … Листи і наклейки з побажаннями для воїнів – то окреме задоволення …” – поділилася враженнями на своїй фейсбук-сторінці Ольга Жигунова.

- реклама -

До збору смачних передач долучилися господині не лише з міста, а й із прилеглих громад. Організаторки висловлюють вдячність вощатинським майстринькам і особливо Оксані Ключук, яка організували і доставку солодощів та пасочок у місто, устилужанкам Тетяна Василенко, Вірі Лоборук, Юлії Даниленко, Жанні Поляковій, Альоні Марциновській, Ірині Богдан, Аллі Колоді, старостам Устилузької ТГ Оксані Савчук, Ігорю Кушнірчуку, Руслані Сиротинській, Мар’яні Датчук. За ідеї , підтримку, смачну випічку, небайдужість та участь у кожній відправці посилок на Схід дякують родині Тетяни та Романа Ягодських, а також володимирським газдинькам Аллі Кузмяк, Оксані Саганюк та Ірині Костюк дякують за смаколики.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − 2 =