Новини

Ромчику потрібні ще три операції

Архів
12 переглядів

Ми уже неодноразово писали про історію боротьби за одужання маленького володимирчанина Ромчика Роїка, який за своє коротке життя переніс трансплантацію печінки, клінічну смерть та крововилив у мозок. Разом із мамою Ольгою він зараз проходить другий курс лікування у Китаї. Після його завершення на хлопчика чекає нове випробування – операція у Варшаві, а потім ще один курс лікування. Та на це у родини катастрофічно не вистачає коштів. Днями Ольга Роїк опублікувала на сторінці у фейсбуці пост з проханням допомогти, адже останнім часом збір коштів на лікування йде дуже туго.

«Звертаюся до вас по допомогу. Моєму синочку потрібне лікування у Китаї, адже тутешні медикаменти дають непогані шанси на одужання. А стан дитини потрібно покращити, щоб він переніс ще три операції. Перша операція повинна відбутися одразу після приїзду з Китаю у травні. У Варшаві нам проведуть розширення вени, яка звузилася і загрожує життю. Це трапляється часто в діток, яким пересадили печінку.

Дасть Бог зробити операцію і знову у Китай у липні, на що немає взагалі коштів, а це приблизно 19 тисяч доларів. Саме лікування коштує 15 тисяч, а решта – на літак і проживання протягом трьох місяців.Тому звертаюся до вас, бо сума реально непідйомна. Адже ми боремося за життя синочка вже п’ять років. Допоможіть, будь ласка. Знаю, зі зборами зараз важко. Але якщо всі приєднаються, то все вдасться», – йдеться у дописі.

Кошти можна перераховувати на картку
Приватбанку Ольги Роїк: 5168 7573 9487 3857.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up