На головну Новини Ромчику Роїку потрібні кошти на третій курс лікування у Китаї

Ромчику Роїку потрібні кошти на третій курс лікування у Китаї

138

Боротьбу за повноцінне життя продовжує 5-річний володимирчанин Ромчик Роїк, який разом з мамою прилетів два тижні тому до китайського міста Хуейчжоу на другий курс лікування, який триватиме до 1 травня. Ця клініка єдина, де погодились узятись за відновлення функцій ураженого після коми та крововиливу мозку дитини. Ольга Роїк не опускає рук і вірить в одужання сина, тим паче, що після першого курсу лікування, який вони пройшли минулого року, відбулись значні зрушення.

З новинами про те, як відбувається лікування та як їм живеться у Китаї, Ольга регулярно ділиться у дописах на своїй сторінці у фейсбуці. Жінка поспішила заспокоїти своїх підписників, що ніякого страху з коронавірусом у місті немає, а паніку більше нагнітають ЗМІ.

- реклама -

«Щодо коронавірусу – тут  все добре і спокійно. Доступ до магазинів з продуктами є. На процедури ходимо, а це головне. Мене часто запитують, а як  ти не боїшся? Скажу одне – я  б не ризикувала дитиною, яка, тим більше, після пересадки печінки. Тому, перш ніж їхати, зв’язувалась з власником клініки, запитувала, як у них з вірусом. І отримала відповідь, що все спокійно. Звісно, спочатку було трішки страшно. Особливо, коли вдягали маски вже у Варшаві, адже літак з китайської авіакомпанії. Але, долетівши, побачила, що не так все страшно, як доносять нам. Люди деякі вже знімають маски і вільно пересуваються містом. А нещодавно у клініці навіть перестали перевіряти на вході і виході температуру. До речі, носити маски у китайців – це своєрідна мода, адже вони це робили ще до коронавірсу», – розповіла Ольга.

Днями жінка отримала рахунок на третій курс лікування з непідйомною для її родини сумою – понад 15 тисяч доларів. Тож Ольга Роїк просить усіх небайдужих допомогти її сину стати на ноги. Вона зазначає, що кожна гривня має велику цінність, адже на маленький крок наблизить їх до здійснення мрії.

Реквізити банківської картки Ольги Роїк, куди можна перераховувати кошти – 5168 7573 9487 3857.     

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + девять =