На головну Новини Молоді, як і держава, вільні, як вона

Молоді, як і держава, вільні, як вона

36

Це покоління людей народилося уже у вільній Україні. Вони разом зі своєю Батьківщиною росли і міцнішали, набиралися досвіду й мудрості, переживали злети й невдачі, щастя і біль… Усе, що відбувалося на теренах рідної країни, не могло їх лишити байдужими, адже кожна подія формує середовище, у якому вони утверджуються як особистості, розвиваються та реалізовуються як професіонали в обраній сфері.

Кожному з людей, які є однолітками нашої вільної країни, напередодні одного з найбільших державних свят, ми задали запитання: «Що для вас означає особиста незалежність і що  – незалежність Батьківщини?»

- реклама -

Тетяна Шейчук, староста Ласківськогостаростинського округу

Одна із наймолодших старост району вже три роки вона обіймає цю посаду, працює на благо і розвиток своєї громади, відстоює її інтереси та представляє їх у місцевій раді. А ще надає нотаріальні послуги, а також цілий спектр тих, які можна отримати у ЦНАПі.Вона щиро вболіває за добробут та комфорт жителів Ласкова і Вощатина, розвиток цих населених пунктів, тому намагається сприяти розв’язанню усіх проблеми, які виникаютьна цих територіях. Тетяна Шейчуктакож дружина і мама. Разом із чоловіком Володимиром виховує синочка Владислава, а ще незабаром у сім’ї очікується поповнення, тому з понеділка пані Тетяна – у декретній відпустці.

– Особиста незалежність – це свобода думки і прийняття рішень, відповідальність за себе і своїх рідних, це право на своє життя і життя наступних поколінь. Незалежність Батьківщини – це насамперед суверенітет, економічна незалежність на міжнародній арені, високі соціальні стандарти життя усередині країни, особиста відповідальність кожного за наше спільне мирне і світле майбутнє! Вічна пам’ять, а також честь і слава усім тим, хто відстоював і відстоює наше право бути незалежними!

Ольга Аракчеєва, фотографиня

Чимало жителів Володимирщинита навіть мешканці сусідніх областей звертаються до Ольги Аракчеєвої, аби вона зазнімкувала найцінніші моменти і найважливіші події у їхньому житті. За десять років професійної діяльності ця фотографиня зуміла здобути авторитет у містян, адже завжди перебуває у творчому пошуку, не перестає розвиватися, уважна до деталей і, що не менш важливо, знаходиться «на одній хвилі» зі своїми замовниками. Вона пропонує спектр фотопослуг, бо горить своєю справою. Неодноразово Ольга долучалася до благодійних акцій, часто була ініціатором їх проведення. Її фото брали участь у конкурсах робіт до Дня міста і не раз були серед найкращих! Ольга Аракчеєва – щаслива матуся, яка цьогоріч поведе донечку Вікторію у перший клас.

– Для мене особиста незалежність – це можливість творити і самореалізовуватися, рости і вдосконалюватися, будувати амбітні плани та знаходити ресурс для їх втілення, приймати рішення і нести відповідальність за них, володіти своїм часом і присвячувати його сім’ї, дому, рідним, друзям, читанню, малюванню, фотографуванню… І, на мою думку, це буде неможливо, якщо не буде вільною і незалежною моя країна. Тому я вважаю, що День Незалежності України – це не просто свято, це символ відновлення нашої держави і старт для її відродженняі розквіту!

Богдан Котович, адвокат, начальник юридичного відділу ТОВ «П’ятидні»

Уже близько трьох років Богдан працює у ТОВ «П’ятидні», а свій професійний шлях розпочав щойно здобувши вищу освіту. Каже обрав справу до душі, адже ще з молодших класів школи захоплювався правовою діяльністю, про яку дізнававсяіз книжок, газет, фільмів, телепередач. Під час повсякденної роботи він відстоює правові інтереси підприємства. Ініціативний чоловік має активну життєву позицію. Він не лишається осторонь життя громади, тому місцеві мешканці довірили йому представляти їхні інтереси в Устилузькій міськраді. Депутат є головою постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, промисловості та агропромислового комплексу. Він є фахівцем у галузі земельного права, адже левова частина його роботи пов’язана із врегулюванням відносин із орендарями землі (загалом підприємство обробляє 20 тисяч гектарів). Минулого року чоловік створив власну сім’ю і разом із дружиною Анною будує щасливе майбутнє.

– До 30 років я зрозумів, що особиста незалежність, як це не звучить, але направду часто пов’язана із незалежністю фінансовою – коли ти маєш вибір і засоби для реалізації задумів, коли упевнений у собі і завтрашньому дні. Додам, що вільним можна бути й у сімейному житті, коли у кожного з членів подружжя є можливість рости і відчувати підтримку усіх своїх ініціатив. Незалежність України для мене – це створення відповідного простору, що базується на національній ідеї, у якому комфортно проживати не лише молоді, а й пенсіонерам. Це високий рівень життя для усіх. Держава – це кожен із нас, адже її добробут і розвиток залежить від нашого вкладу.

Наталія Стеренчук-Богданова, вчителька англійської мови школи села Овадне

Любов до дітей спонукала володимирчанку Наталію Стеренчук-Богданову обрати вчительську стезю і присвятити своє життя цій професії Вона  навчає учнів Оваднівської школи іноземній мові та прагне прищепити їм любов до цього предмету, тому завжди творчо підходить до пояснення нової теми, продумує до дрібниць подачу матеріалу, використовуючи сучасні методи та інноваційні технології. Креативна вчителька у кожному своєму учневі бачить передусімособистість, тому їй вдається знаходити до них індивідуальний підхід. Пані Наталія разом із чоловіком Тарасом виховує допитливого непосиду Ромчика, який з цікавістю пізнає світ.

– Особиста свобода дозволяє, небоячись, висловлювати свою думку, бути вільним, щасливим, без обмежень іти чи їхати будь-куди, насолоджуватися миттю, знати, що твоя дитина має вибір: бути лікарем або вчителем, вивчати літературу чи вдосконалювати себе у спорті. Свобода – це прекрасне відчуття, коли ти знаєш, що завтра настане новий день і ти можеш прожити його так, як бажаєш. Незалежність Батьківщини – це коли нам ніхто не нав’язує свою думку стосовно того, яким шляхом іти і як розвиватися.

Юлія Надворська, медична директорка КП «Володимир-Волинський ЦПМД»

Із 2015 року Юлія Євгенівна працює у місцевій лікарні. Її, як уважну та кваліфіковану лікарку-педіатриню знає чимало маленьких володимирчан і їхніх батьків, які зверталися до  неї за допомогою. Останні два роки Юлія Надворська обіймає посаду медичного директора КП «Володимир-Волинський ЦПМД» та займається розвитком цього медзакладу. Особливу увагу приділяє удосконаленню якості послуг, впровадженню сучасних методик діагностики та лікування, дбає про забезпечення професійного розвитку медичного персоналу, а в період пандемії займалася організацією надання медичної допомоги хворим. Чимало ініціатив уже змогла реалізувати, а деякі – на стадії впровадження. Юлія – щаслива дружина і мама. Разом з чоловіком Ігорем вони виховують 10-річну донечку Мар’яну, а також чекають поповнення у сім’ї.

– Я пишаюся тим, що народилася у незалежній Україні і що ми – однолітки. У житті я намагаюся приймати рішення, не зважаючи на нав’язливі соціальні стереотипи, а моя віра і цінності ведуть мене уперед до відчуття особистої незалежності. Незалежність України значить, що я можу голосно відкрито заявити: я – українка! Я горджуся своєю Батьківщиною.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × пять =