Новини

Розквітнуть лілії перемоги

Архів
67 переглядів

«Сто лілій – у сто громад заради Перемоги». Таку акцію ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V. Для участі у акції зголосилися більше ста громад, серед них й громада Володимира.

Про це повідомила на фейсбук-сторінці директорка Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України Наталія Ключник.

«Практично всі громади готові висадити Алеї слави. І цей процес розпочато. Критеріями відбору громад для отримання наборів було, в першу чергу, мотивація, наявність місця для висадки та кількість внутрішньо переміщених осіб у громадах. Тому, на жаль, не всі отримають безплатні набори. Алеї будуть висаджені місцевими жителями, спільно з тимчасово переміщеними особами, які вже стали частиною сім’ї у центральній та Західній Україні через втрату житла», – йдеться у дописі.

Із 20 травня комплекти почали надходити у громади. На Волині таких алей висадять три – у Рожищенській, Володимир-Волинській, Голобській громадах.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up