Новини

Розширена площа Федорівського кладовища та благоустрій до Провідної неділі

Протягом кількох тижнів працівники комунальних підприємств громади наводили лад на територіях її кладовищ, аби мешканці відвідали у Провідну неділю спочилих рідних на впорядкованих цвинтарях.

Навідувався на міське кладовище перед Провідною неділею і міський голова Ігор Пальонка, який разом зі своїм першим заступником Ярославом Матвійчуком та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном оглянули хід виконання робіт, зокрема  облаштування бруківкою доріжки, що на Алеї Героїв.

Іще один масштабний проєкт нещодавно було втілено на міському цвинтарі. Оскільки площі для захоронень уже майже не лишалось, її вдалось розширити на 4,5 гектара.

Торік було заасфальтовано під’їзд до Федорівського кладовища , а цього року впорядковано огорожу, встановлено камери відеоспостереження. Також попередньо вирізано аварійні дерева на Лодомирському кладовищі.

Загалом комунальні служби спільно із мешканцями, готуючись до Провідної неділі, подбали про благоустрій усіх цвинтарів громади. Найбільше роботи у працівників КП «Полігон» було на Федорівському кладовищі. Там обкошували територію, вивозили сміття, впорядковували додаткову площу для захоронень після розширення меж міського цвинтаря.

За тиждень до Великодня більше семи причепів сміття вивезли комунальники з сільських кладовищ громади. Зокрема, зі старого та нового кладовищ села Суходоли вивезено два причепи сміття, впорядковано місця самовільного складування відходів.

Зі цвинтарів сіл Ласків, Вощатин і Заріччя комунальники вивезли по одному причепу сміття з кожного. На кладовищі у селі Новосілки вони також обкошували та впорядковували територію, вирізали чагарники та самосів, вивозили сміття.

Коментарі
Теги: "Федорівське кладовище", розширення
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up