Новини
Сьогодні

Румунські бізнесмени хочуть побудувати на Волині індустріальний парк

Новини
223 переглядів

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко зустрівся із румунськими партнерами, представниками компанії «Moveos SRL», які мають намір побудувати на Волині індустріальний парк.

Це не перша така зустріч. Торік у жовтні керівництво ОДА зустрічалося із румунськими бізнесменами. Тоді було досягнуто певних домовленостей щодо пошуку місця для будівництва нового індустріального парку.

Цього разу учасники зустрічі обговорили подальші плани реалізації промислового проєкту. Попередньо Волинська ОДА уже надавала пропозиції, де можливе будівництво індустріального парку.

«Коли ми повернулися в Румунію та розповіли партнерам про наміри створення на Волині індустріального парку, вони відразу зацікавилися, – зазначив Дітмар – Драгош Різея, керівник регіональної програми румунської компанії MOVEOS SRL. – Для нас це важливий момент, щоб повернутися і далі працювати над реалізацією проєкту».

«Волинська військова адміністрація готова до співпраці та всіляко допомагатиме реалізувати ваші плани, – зазначив Олександр Троханенко. – Ми зацікавленні у залученні інвестицій та створенні сприятливого інвестиційного клімату. Ми готові зустрітися з вашими колегами. Усе показати та розповісти».

Дітмар – Драгош Різея також зазначив, що така позиція місцевої влади дуже важлива. Для інвесторів це свого роду «фактор спокою».  У власності «Moveos SRL» вже є індустріальний парк та промислові заводи, що займаються виробництвом запчастин та електроніки для автомобілів. Компанія активно співпрацює з німецькими партнерами.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up