На головну Новини Рятувальники дістали цуценя з 25-метрового колодязя

Рятувальники дістали цуценя з 25-метрового колодязя

109

Цуценя лабрадора дістали з 25-метрового колодязя рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста. Попри те, що колодязь був у аварійному стані, командир відділення наважився спуститись за щеням.

У понеділок , 22 червня до місцевої пожежної частини надійшло повідомлення про те, що у закинутий аварійний колодязь, що на території приватної садиби на вулиці Козацькій, упало маленьке цуценя.

- реклама -

Рятувальники міськрайонного відділу відразу вирушили на місце. Виявилось, що цуценя потрапило до колодязя через боковий злив, який утворився потоком дощової води. Спершу хотіли дістати щеня з допомогою підручних засобів – спускали на дно коробку з приманкою у вигляді кісточки, проте це не подіяло, бо собачка ще був надто малий та переляканий, тож лежав нерухомо.

Довелось рятувальникам самим спускатись на дно 25-метрового колодязя, бетонні кільця якого пошкоджені, через що у будь-яку мить могли обвалитись. Зробити це з допомогою спеціального обладнання вирішив командир відділення Олександр Гуль, адже він має найменшу вагу серед своїх бійців, тому йому це вдалось трохи легше, ніж іншим. Загалом операція порятунку зайняла близько двох годин. У результаті ціле та неушкоджене цуценя дістали на поверхню.

Начальник  міськрайонного відділу управління ДСНС України у області В’ячеслав  Процюк розповів, що ситуація ця хоч і нестандартна для пожежної частини, проте такі випадки періодично трапляються – раніше рятувальникам вже доводилось діставати собак, щоправда не таких маленьких, з колодязів, знімати котів з дерев, витягати свиней з погребів та навіть рятувати коней.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять + 7 =