Новини

Ринок підакцизних товарів – під пильним оком нової комісії

Архів
27 переглядів

Розпочала роботу створена  нещодавно при міськвиконкомі комісія з координації дій державних органів для контролю за виробництвом і обігом підакцизних товарів.

Очолює її заступник міського голови Лариса Кулікова, її заступник – начальник ОДПІ Ольга Ліщинська, секретар – начальник управління економічного розвитку й інвестицій Оксана Субицька. У складі комісії  начальники міжрайонного відділу управління захисту економіки у області департаменту захисту економіки Нацполіції Ярослав Гвоздецький, відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Світлана Мисинчук, старший дільничний інспектор поліції Сергій Позняк та головний спеціаліст управління економічного розвитку та інвестицій Петро Шумєєв.

Комісія координуватиме дії контролюючих органів у боротьбі з несанкціонованим виробництвом і незаконним обігом на території міста безакцизних алкогольних напоїв та тютюнових виробів. А також постійно моніторитиме  (у рамках чинного законодавства) ринок підакцизних товарів.

На першому засіданні, що відбулося у понеділок, вирішували організаційні проблеми. Голова комісії зокрема відзначила, що для прикордонного Володимира проблема нелегальної торгівлі підакцизними товарами є дуже актуальною. Міська влада з цього приводу багато разів зверталася до різних контролюючих органів, однак одержувала у відповідь переважно формальні відписки. Лише у 2017 році 12 таких листів надіслано головному управлінню податкової служби, національної поліції,  ОДА, СБУ тощо. Лариса Кулікова висловила сподівання, що зі створенням нової комісії можна буде координувати дії наших контролюючих органів, тим більше, за  запевненнями такої ж обласної комісії,  тепер там чітко реагуватимуть на наші звернення.

Найдовше обговорювали майбутню співпрацю у перевіркових рейдах з представником національної поліції, так як податківці не мають повноважень на встановлення особи. Зрештою питання вирішили, узгодивши його з начальником відділу національної поліції Михайлом Бобиком. Кілька слушних пропозицій висловив депутат міської ради Олег Тимосевич.

Вирішили, що комісія виходитиме на обстеження об’єктів торгівлі не рідше одного разу на тиждень і раз на місяць збиратиметься, щоб підсумовувати й обговорювати свою роботу.

23 березня

Коментарі
Теги: комісія, нелегальна торгівля, підакцизні товари
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up