На головну Новини «Секвенція»  на тустанському фестивалі

«Секвенція»  на тустанському фестивалі

141

   На  запрошення  адміністрації державного історико-культурного заповідника «Тустань» ансамбль «Секвенція»  нашої дитячої музичної школи взяв участь у фестивалі української середньовічної культури «Ту-Стань». Враженнями від поїздки поділилася керівник ансамблю Ольга Редько.

Пройшовши попередній відбір (надсилали організаторам наші репетиції, виступи в концертних програмах), із задоволенням взяли участь у цьому фестивалі, де виконали шість творів середньовічної доби. Виступ сподобався глядачам, цьому сприяли і доброзичлива атмосфера, яка панувала на святі і, звичайно, чарівна карпатська природа. Учні дитячої музичної школи набралися позитивних вражень від поїздки, натхнення для подальшої праці, а керівництво фестивалю уже без всяких відборів запросило нас взяти участь у концертній програмі наступного року.

- реклама -

Поїздка виявилася цікавою та пізнавальною і для завідувача сектором обліку, паспортизації та наукових досліджень ДІКЗ «Стародавній Володимир» Світлани Федосєєвої, яка під час зустрічі з директором «Ту-Стані» Андрієм Котлярчуком обговорила питання налагодження співпраці, розповсюдження інформації про місто Володимир-Волинський серед туристів Львівщини, розпитувала про особливості роботи, родзинки, якими зацікавлює туристів їхній заповідник.

Учасники поїздки вдячні за комфортабельний транспорт перевізнику Олександру Процику, за уважність та доброзичливість  – водію Дмитру Субіцькому.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 − 10 =