Новини
Сьогодні
20.07.2024

Семінар для активних підлітків у Австрії

Лайфстайл, Новини
191 переглядів

Klitschko Foundation у співпраці з Aspen Institute Kyiv створили проєкт для молодих лідерів з усієї України “Aspen Teens: Fight for UA Dream. Його основною метою є формування навичок відповідального та ціннісно-орієнтованого лідерства у підлітків, які надалі будуть розвивати нашу державу.

Проєкт “Aspen Teens: Fight for UA Dream” присвячений формуванню принципів поваги до думки іншого та популяризації діалогу серед молоді. Цьогорічна основна тема проєкту: «Лідерство в умовах війни».

До початку семінару підлітки отримають збірку текстів, які обговорюватимуть під час заходу. Кожна підтема супроводжується спеціально підібраними текстами, що стануть основою для модерованих дискусій. Досвідчені модератори спрямовуватимуть діалог та стимулюватимуть обговорення. Крім того, учасники виконуватимуть творчі практичні завдання, що дозволяють вільно висловлюватися та формувати власні позиції. Учасники також матимуть дві екскурсії, спрямовані на отримання нових знань та навичок.

Цього разу семінар відбудеться у мальовничій місцевості поблизу Інсбрука (Австрія) з 7 по 13 липня. Темою семінару стане лідерство в усіх його проявах. Протягом шести днів підлітки братимуть участь у модерованих діалогах на основі текстів, шукаючи відповіді на питання стосовно природи людини та лідерства, вічних цінностей та своєї ролі у майбутньому України.

Підлітки віком 16-17 років запрошуються до реєстрації за посиланням: https://noteforms.com/forms/rejestraciia-na-projekt-aspen-teens-fight-for-ua-dream-lx7tbq

Дедлайн для подачі заявок — 18 червня. Участь у проєкті безплатна.

Коментарі
Теги: лідери, підлітки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up