Новини

Семінар-нарада з питань організації харчування в закладах освіти громади

Володимирська, Громади, Новини, Освіта
240 переглядів

Щоб  діти росли  здоровими,  важливий здоровий спосіб життя, зокрема, здорове харчування. Зазвичай харчові звички формуються саме в закладах освіти, де діти проводять левову частку часу. Тому там важливо  сформувати здорові харчові звички, демонструючи, що корисне може бути смачним.

Відділ освіти управління з гуманітарних питань виконкому Володимирської міської ради в співпраці з районним управлінням Держпродспоживслужби  провели наради-семінари для директорів, відповідальних осіб за організацію харчування, медичних працівників, кухарів, підприємців з питань організації харчування у закладах дошкільної та загальної  середньої  освіти громади. Їхніми  спікерами стали начальник та заступниця начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби Василь Мельник та Оксана Легкобит, головна спеціалістка відділу освіти управління з гуманітарних питань Людмила Салабай.

Учасники семінару обговорили передумови реформи дошкільного та шкільного харчування, стратегічні цілі, завдання та показники їх досягнення, нормативно-правові акти, планування меню тощо.  А також ознайомилися зі збірником рецептур страв, рекомендованих для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, соціального захисту, підготовленим у  рамках Стратегії реформування системи шкільного харчування, що реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, і використання якого в закладах загальної середньої освіти вважає за можливе  Міністерство охорони здоров’я.

На платформі ЗНАЇМО, де можна дізнатись про реформу систему харчування в українських закладах освіти та отримати достовірну інформацію про збалансовану їжу й корисні звички. Уже дуже скоро, правильне харчування стане свідомим вибором, який більшість людей робитимуть на основі позитивного дитячого досвіду.

 

Коментарі
Теги: "Володимир, семінар, шкільне і дошкільне харчування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up