Новини

Семирічному Іванку потрібна допомога

Архів
31 переглядів

Семирічний Іванко Несторенко від народження хворіє на спастичну диплегію – дитячий церебральний параліч. Щоб хоч якось підтримати дитину й дати їй надію на життя, мама Іванка Надія Миколаївна постійно возить його на лікування у різні клініки, звертається до фахівців, котрі допомагають боротися з недугою.

Свого часу молода жінка, котра разом з чоловіком виховують ще двох синів 13-и і 9-и років, випадково почула про благодійний фонд «Подаруй життя малятку». Якось, побачивши у Володимирі людей, які збирали гроші на лікування, і собі вирішила допомогти. «Чого пані, така сумна?» – запитав її хлопчина, який тримав скриньку. Не приховуючи, Надія розповіла про свою біду. Через тиждень до неї зателефонували із Черкас – саме там зареєстрований згаданий фонд. А недавно тамтешні волонтери знову навідались на Волинь, об’їздили майже усі міста і містечка, й уже Іванку збирали гроші на лікування. Завітали вони й у Володимир, де зі скриньками стояли у людних місцях – на площі, біля «Вопаку» і «Салюту».

Жінка дякує усім небайдужим володимир-волинцям, котрі відгукуються на її біду. А ще – засновнику і директору БФ «Подаруй життя малятку» Василю Клименку і Георгію Золотарьову, їхнім волонтерам, працівникам цеху №2 ТзОВ «Гербор-холдинг», фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Інтенсивне та вчасне лікування і реабілітація дають позитивні результати, розповідає Надія Несторенко. Її син гарно говорить, співає і декламує вірші. До нього додому приходять вчителі, мама возить його у Льотничівську школу на уроки музики, він плаває у басейні. Разом вони відвідують місцевий реабілітаційний центр, де спілкується з іншими дітьми, що мають такі ж недуги. От тільки не може хлопчина самостійно ходити, а на ніжках стоїть, спираючись на матусину руку….

Для тих, хто хочете допомогти хворому хлопчику подаємо реквізити для благодійної допомоги: код банку 303398, код ЄДРПОУ 09303328, номер поточного рахунку в «Ощадбанку»: 26256500257745, Несторенко Надія Миколаївна.

Коментарі
Теги: благодійність
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up