Новини

«Сердечна акція» до Дня закоханих

Архів
6 переглядів

   Кілька сотень сердечок із паперу заради порятунку одного  серця, яке кожної миті може перестати битись. Учора у місті  відбулась благодійна акція «Від серця до серця» спрямована на збір коштів на операцію 37-річній Інні Княжиній. Акцію організували журналістки місцевих інтернет-видань Дарія Поддубецька та Тетяна Палаєвська та провели за підтримки студентів педколеджу.

  – Варто нам були лише дати «клич» студентам педколеджу, як вже за короткий час отримали купу гарних валентинок. Сподіваємось, з їхньою допомогою зібрати необхідну суму. Ідея провести таку акцію прийшла спонтанно після того, як прочитала інтерв’ю з Інною на сайті «БУГу». Надихнув приклад нововолинців, які об’єднались заради допомоги хворому хлопчику. Думаю, що володимирчани не гірші і разом зможемо допомогти землячці, – зазначила організаторка акції Тетяна Палаєвська.

  Всього за декілька днів студентам-волонтерам вдалось виготовити кілька сотень різнобарвних валентинок, які охоче роздавали у День закоханих на центральній площі  міста усім, хто погодився зробити власний внесок у збір коштів. Зі скриньками та купою «сердечних» листівок завітали і до державних установ та приватних організацій – міської та районної рад, центру зайнятості, ЦНАПу, ПП «Універсаму».

Володимирчанка Інна Княжина уже декілька місяців бореться із важкою хворобою – аневризмою аорти серця, яка розвинулась після отриманої травми у ДТП.  Аби отримати шанс на  життя, адже з такою хворобою воно обірватись кожної миті, жінці потрібно провести термінову операцію із заміни ураженої ділянки аорти – стентування, котре коштує 12 тисяч євро. Третину цієї суми родині уже вдалось зібрати, залишилось іще 8 тисяч, які дуже сподівається отримати завдяки небайдужим людям. 

  Для тих, хто хоче долучитися і допомогти жінці подаємо реквізити:
Карта Приватбанку – 4149439107155743 Княжина Інна Петрівна.

Карта Приватбанку – валюта: 5168757313803332 Княжин Анатолій Олександрович.
Контактні номери телефону : +380634322382, +380735061660.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up